Кориця і мед — здоров'я оплот

артрит,грип,інфаркт,кислотність,травлення,схуднення,температура,холестерин

Цілющі властивості меду були відомі завжди. А ось канадський журнал Weekly World News опублікував перелік хвороб, на лікування яких, за твердженням вчених, може бути використана суміш меду і кориці.

ХВОРОБИ СЕРЦЯ

Щодня їжте на сніданок хліб, намазаний замість джему пастою з меду і пудри і кориці. Це знижує рівень холестерину в артеріях і рятує людину від інфаркту. Навіть ті, у кого був інфаркт, можуть зменшити ризик повторного інфаркту. Регулярне вживання меду з корицею покращує дихання і зміцнює серцевий м'яз.

АРТРИТ

Страждають артритом можуть щодня, вранці і ввечері, випивати 1 чашку теплої води з 2 л. меду і 1 ч. л. кориці. Регулярний прийом виліковує навіть хронічний артрит.

ХОЛЕСТЕРИН

2 ст. л. меду і 3 ч. л. кориці, змішані з 2 склянками теплої води, зменшують рівень холестерину в крові на 10% протягом 2-х годин. Прийом суміші 3 рази в день приводить в норму холестерин навіть у хронічних хворих. Люди, які щодня приймають з їжею мед у чистому вигляді, також менше скаржаться на підвищений рівень холестерину.

ІМУНІТЕТ

Щоденний прийом меду і кориці зміцнює захисні функції організму і захищає від бактерій і вірусів. Вчені виявили, що мед містить безліч різних вітамінів і залізо. Постійний прийом меду посилює здатність білих кров'яних кульок битися з бактеріальними і вірусними захворюваннями.

ЗАПАЛЕННЯ СЕЧОВОГО МІХУРА

Приймати 2 ст. л. кориці, 1 ч. л. меду, розмішані в склянці злегка теплої води. Це вбиває мікробів в сечовому міхурі.

ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ

При випаданні волосся або облисіння можна змащувати коріння волосся пастою із суміші розігрітого оливкового масла, 1 ст. л. меду, 1 ч. л. кориці перед миттям голови і залишати на 15 хв. Промивати волосся теплою водою. Навіть 5 хвилин достатньо, щоб був помітний ефект.

ШКІРНІ ІНФЕКЦІЇ

Суміш меду і кориці (у рівних кількостях), нанесена на уражені частини шкіри, виліковує екзему, грибок і всі інші види шкірних інфекцій.

ПРИЩІ

Пастою з 3 ст. л. меду і 1 ч. л. кориці змащувати прищі перед сном і змивати наступним вранці теплою водою. За 2 тижні прищі зникнуть повністю.

УКУСИ КОМАХ

Розвести 1 частина меду на 2 частини теплої води, додати 1 ч. л. кориці (без верху), повільно втирати в свербіння частину тіла. Помічено, що біль зменшується через 1-2 хв.