Здорові звички харчування зі всього світу

msg,увагу,глутамат натрію,шлунок,жири,інгредієнти,цибулю,чоловіків,насичені жири,овочі,ожиріння,омега-3,звички,продукти,рецепти,хліб,часник

Чому в одних країнах ожиріння перетворюється в епідемію, а в інших — не є проблемою? Важливу роль у відповіді на це питання відіграють культурні традиції і спосіб життя, іншими словами — не тільки що люди їдять, але і як. У нашому глобалізованому світі легко перейняти в інших народів, як хороше, так і погане. Давайте зосередимося на хорошому, точніше, корисному.

Китай

Палички Палички знижують швидкість поглинання їжі і в кінцевому підсумку — кількість з'їденого. Дослідження показують, що повільне поглинання їжі сприяє зменшенню кількості споживаних калорій.

Уникайте Є припущення, що глутамат натрію (MSG) негативно впливає на здоров'я. Хоча це на 100% не доведено, краще не ризикувати. Замовляйте їжу з ресторанів, в яких не використовують MSG або готуйте китайські страви самі.

Японія

Оформлення Про те, що містяться в морепродуктах, омега-3 жирні кислоти корисні, говорять вже давно. Що ж нового можна почерпнути в японській культурі харчування? Оформлення. Маленькі порції і барвисті овочі по сезону виглядають надзвичайно апетитно. Маленькі порції допомагають контролювати калорії, а яскраві овочі є джерелом вітамінів і мінералів.

Уникайте Риби з високим вмістом важких металів. Хижі породи риб, такі як туна, риба-меч, королівська макрель, насичені ртуттю.

Франция

Задоволення Французи зосереджують увагу на задоволенні від їжі, в той час як американців більше цікавить користь. Статистика говорить про те, що у Франції проблема ожиріння і серцево-судинних захворювань коштує набагато менш гостро. Тому замість того щоб налягти на величезну порцію корисної морозива йогурту, варто дозволити собі невеликий шматочок улюбленого ласощі (як вам трюфель з чорного шоколаду?), зате з'їсти його з насолодою.

Уникайте Безумовно не варто кожен день є борошняне. Круасани і булочки напхані простими вуглеводами, цукром і жиром. А в тому, щоб доставити собі задоволення зрідка, нічого поганого немає.

Мексика

Солідний ланч У мексиканців прийнято щільно їсти в середині дня. Ланч — сама трапеза. Дослідження говорять про те, що організм найменш чутливий до інсуліну ввечері, тому пізня їжа, навіть якщо за калорійністю вона невисока) може сприяти набору ваги.

Уникайте Пережареної квасолі. Квасоля входить в число суперпродуктів завдяки тому, що багата білками, клітковиною і вітамінами. Але обсмажування в свинячому жирі значно підвищує калорійність.

Італія

Обід з келихом вина Дослідження показують, що помірне споживання вина — один келих в день для жінок і 2 келихи для чоловіків — збільшує тривалість життя. Головне — пийте під час їжі. Алкоголь на голодний шлунок підвищує ймовірність серцевих захворювань.

Уникайте Пасти у великих кількостях. Макаронна дієта, настільки улюблена італійцями, сильно підвищує рівень цукру в крові.

Швеція

Жито Хоч в раціоні жителів Скандинавії і трохи овочів, скандинавської кухні є «здорові елементи», один з яких — цілісна жито. Вона містить величезну кількість клітковини, і тому житній хліб добре насичує. Варто робити сендвічі з житнім хлібом замість пшеничного.

Уникайте В скандинавської кухні багато солоної та копченої риби. Сіль у великих кількостях шкідлива, особливо якщо ви страждаєте підвищеним тиском або недоліком калію.

Греція

Пропорції Переваги середземноморської дієти давно відомі. Хоча страви містять сир, м'ясо, оливкова олія, ці калорійні інгредієнти вживаються помірно, а основу складають фрукти, овочі, зернові, бобові, риба.

Уникайте Листкового тіста. Пахлава, зокрема, містить деякі здорові інгредієнти, такі як горіхи, але насичена маслом солодкість «збагатить вас великою кількістю вуглеводів.

Індія

Спеції В індійській кухні використовуються тонни спецій, які дають смак, привабливий колір і користь для здоров'я. Застосовуються у великій кількості цибулю і часник знижують рівень ліпідів у крові, що у свою чергу знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Уникайте Жирних соусів з великою кількістю вершків, якщо ви намагаєтеся обмежити насичені жири в своєму раціоні — багато рецепти містять гі (топлене масло) і жирне кокосове молоко. Замість цього можна використовувати соуси на томатній основі.

США

Локально вирощені продукти Дієта американців залишає бажати кращого. Але локально вирощені продукти — найменше з зол. Овочі і фрукти, вирощені місцевими фермерами, містять менше пестицидів і більше поживних речовин, ніж ті, які доставляють здалеку.

Уникайте Хімічних речовин, які вам не знайомі. Уважно читайте етикетки: чим коротше список інгредієнтів, тим менше хімікатів і добавок в даному продукті.

Ефіопія

Теф Це злакова рослина — основна зернова культура Ефіопії. Ынджера, традиційна ефіопська коржик містить багато клітковини, вітаміну с і білка. В ефіопській кухні переважають коренеплоди, боби, сочевиця і дуже мало молочних продуктів і м'яса.

Уникайте Зачерпувати їжу шматочками коржі, як прийнято в Ефіопії. Це заважає контролювати кількість їжі, що з'їдається. Краще розкладіть індивідуальні порції по тарілках.