Зелений чай для схуднення (зелений чай і спалювання жиру)

зелений чай для схуднення молоко допомагає схуднути жир

Китайці споконвіку п'ють цілий рік один і той же дивовижний напій. Ім'я йому – зелений чай. Жителі Піднебесної вибрали для щоденного чаювання зазначене зілля не тільки з причини зростання та спеціального масштабного вирощування чаю в країні, але також з-за його унікальних цілющих властивостей. Останнім часом зелений чай знайшов достатню популярність в Європі. Не обходять напій своєю увагою і росіяни. Особливо їм цікавляться представниці жіночої статі, адже всюди вперто ходять чутки про те, що за допомогою зеленого чаю можна схуднути. Чи Так це насправді, дізнаєтеся з цієї статті.

Склад напою

Зеленому чаю притаманний багатий хімічний склад. У ньому, як з'ясували вчені, крім поширених, присутніх в багатьох продуктах харчування речовин містяться ще й досить-таки рідкісні компоненти. Все разом це робить вгамовує спрагу напій воістину джерелом користі для здоров'я.

Чим же може похвалитися зелений чай, якими своїми цінними складовими? По-перше, алкалоїдом таніном, в обов'язки якого входить дарувати нам бадьорість, сили, енергію, підвищувати працездатність ласуна. На відміну від свого аналога кофеїну це з'єднання не впливає занадто вже збудливо на нервову систему і притому стимулює роботу двох найважливіших органів: серця і мозку. Ще він зміцнює стінки кровоносних судин, нормалізує артеріальний тиск, знезаражує, допомагає травленню.

По-друге, вітамінами. До складу зеленого чаю входять такі Бави, як рутин, аскорбінова кислота, вітаміни групи В. Завдяки їм напій родом з Піднебесної має протизапальну, протиалергічну, иммунодулирующим властивостями. Він здатний розщеплювати холестеринові бляшки на стінках судин та виводити за межі організму цей баласт, захищаючи людину від розвитку атеросклерозу. Багато в зеленому чаї і мінеральних сполук, що працюють на здоров'я кісткової, репродуктивної систем, обміну речовин.

В-третіх, рослинними протеїнами. Їх частка в зеленому чаї наближається до 25%, що робить напій рівноцінним за поживністю з бобовими культурами. У складі продукту виявлено 17 амінокислот. Зокрема глютамінова кислота володіє заспокійливим ефектом.

І, нарешті, по-четверте, поліфенолами. Їх називають ще катехінами. Це група найпотужніших антиоксидантів, по силі яким складно знайти рівних в інших продуктах харчування і напоях. Хіба що в яблуках містяться вони ж. Катехіни зеленого чаю запобігають розвитку раку, захищають від радіації, нейтралізуючи її вплив, вбивають у внутрішньому середовищі тіла патогенну мікрофлору. І саме зазначені речовини, за твердженням дослідників, запускають в організмі людини процес жиросжигания.

Як зелений чай допомагає схуднути

Напій, на рахунку якого безліч корисних властивостей, дійсно в силах надати ефективну допомогу суб'єкту, який бажає скинути зайву вагу і знайти фігуру своєї мрії. Це не порожні слова: існують факти, що підтверджують цю інформацію, а саме результати наукових досліджень, проведених у різний час у різних країнах тими чи іншими фахівцями. Нижче розглянуті деякі з них.

  • 2001 рік. Японські вчені заявили, що містяться в зеленому чаї катехіни при вживанні їх по 600 мг щодоби протягом 12-ти тижнів у рамках самої звичайної дієти для схуднення спровокували деяку втрату ваги, зниження ІМТ (індексу маси тіла) і об'єму талії у осіб чоловічої статі, які брали участь в експерименті. Потім дослідники вирішили піти ще далі: з'ясувати, як же працюють поліфеноли зеленого чаю, потрапляючи в живий організм. З цією метою вони провели на щурах досвід, який присвятили вивченню впливу катехінів напою на стан ліпідного та енергетичного обміну у тварин. Останніх годували калорійної, жирної їжею і одночасно давали їм екстракт зеленого чаю. В результаті у щурів не розвинулося ожиріння, і вчені зробили висновок про стримування цього процесу катехінами напою.
  • Інші фахівці, здійснюючи дослідження антиоксидантів зеленого чаю, виявили іншу зв'язок поліфенолів продукту і процесу схуднення. У нашому організмі присутня речовина під назвою норепінефріну, що володіє жиросжигающим ефектом. На жаль, він не в змозі працювати на благо фігури в повну силу з-за блокування виділених їм же ензимів: ті сильно пригнічують активність зазначеного з'єднання. Ситуацію рятують катехіни зеленого чаю: опинившись у внутрішньому середовищі тіла, вони вступають у боротьбу з підступними ензимами і дають можливість норэпинефрину виконувати свою функцію. Підсумок: жир згоряє і людина худне.
  • Ще одне цікаве дослідження пов'язане з вивченням впливу на вагу речовини епігаллокатехін-3-галлат (EGCG), що міститься в зеленому чаї. Миші з ожирінням в ході експерименту «сиділи» на высокожирной дієті і щодня отримували виділену з напою субстанцію. За результатами дослідження, проведеного, до речі кажучи, доцентом науки про продукти харчування Університету штату Пенсільванія Джошуа Ламбертом і його колегами, виявилося, що згадані вище тварини набирали вагу набагато повільніше (на 45%!), ніж гризуни, які не брали EGCG при збереженні таких же умов. У перших додатково було виявлено підвищення майже на 30 % концентрації фекальних ліпідів. Враховуючи всі ці відомості, вчений прийшов до висновку, що EGCG знижує ступінь засвоєння жирів при одночасному посиленні здатності використання ліпідів організмом.

Які ще корисні властивості зеленого чаю, які свідчать про його здатність допомогти страждаючому зайвою вагою людині позбавитися від ненависних кілограмів? Це прискорення обміну речовин, пригнічення апетиту, регуляція рівня глюкози в крові. Жиросжигающие ефект напою буде ще вище, якщо вживати його в суміші з імбирним та/або женьшеневым чаєм.

Зелений чай для схуднення

Щоб швидко і надовго схуднути, слід, перш за все, регулярно, щодня вживати унікальний напій, причому в певному обсязі. Вчені стверджують: однієї-двох чашок зеленого чаю в день достатньо для полегшення контролю власної ваги. Зауважте: не для гарантованого запуску процесу жіросжіганія! Останнє можливо, якщо випивати в день 3-6 чашок напою: таким чином, реально збільшити ефективність дотримувалися дієти для схуднення на 45%. Через 3-4 тижні повноцінного харчування з контролем калорійності добового раціону і вживання зеленого чаю в зазначеній кількості ви позбудетеся від 5-6 кг зайвої ваги.

Зелений чай з молоком для схуднення

Можна схуднути, якщо пити зелений чай з молоком. Останнє обов'язково повинно мати у складі мінімум жиру. Просто замінюйте вечеря однією-двома чашками такого комбінованого напою, і вже через тиждень ви з подивом виявите зникнення кількох кілограмів. Як приготувати зелений чай з молоком? Візьміть 1 л кип'яченого молока і заваріть в ньому 2 ст. л. сухого чайного листя. Зілля має настоятися 10 год, після чого його потрібно перелити в термос ще на кілька годин. Вживати такий напій потрібно, змішуючи концентрат з водою у співвідношенні 1:1. Зберігати зелений чай з молоком рекомендується в холодильнику.

Розвантажувальний день на зеленому чаї

Хороші результати дає розвантажувальний день на зеленому чаї. На його протягом не можна нічого їсти: потрібно тільки вживати напій (1 л) і звичайну воду. У підсумку за добу ви втратите 1-1,5 кг зайвої ваги, щоправда, переважно за рахунок зайвої рідини, виведеної з тканин.

Як бачите, способів схуднути за допомогою зеленого чаю чимало, але головне – це реальність, а не міф. Намагайтеся, все у ваших руках!