Лікувальні властивості індійського морського рису

напої

Рисовий квас в народі має ще одну назву — рисовий гриб! Його готують з рису, але не простого, а індійського морського, родзинок, цукру і талої води. Рисовий квас порівняно зі своїми «родичами» — чайним грибом і тибетським грибом — є цілющим. Не дарма цей мікроорганізм називають «живим ліками». До того ж, смачний настій індійського гриба втамовує спрагу і є прекрасним тонізуючим напоєм.

Користь для здоров'я та краси

Морський рис знімає втому, відновлює обмін речовин, покращує самопочуття, підвищує працездатність. Цей чудовий гриб — вірніше, його настій — знижує кров'яний тиск, зміцнює серцевий м'яз, уповільнює розвиток ракових клітин. Індійський рис, підвищуючи загальний тонус організму, ефективно покращує і статеві функції — як у чоловіків, так і у жінок.

Морський рис замінює антибіотики при запальних процесах дихальних шляхів, очищає слизову при нежиті, розчиняє солі в суглобах, камені в нирках і сечовому міхурі. Відомо його благотворний вплив на організм при радикуліті, артриті, ревматизмі. Морський рис здатний знижувати цукор у крові, допомагає при розсіяному склерозі, ендокринних порушеннях, дифтерії, грипі...

Індійський морський рис допоможе і тим, хто бажає позбавитися від зайвої ваги, справа в тому, що в настої морського рису міститься фермент, який розщеплює і видаляє жири. А шкірі і волоссю допоможе повернути природний блиск і красу. Настій морського рису — відмінне природне засіб для догляду за шкірою. Він освіжає, пом'якшує і тонізує шкіру, надає одночасно і косметичне, і лікувальну дію. Настій морського рису добре використовувати в якості ополіскувача для волосся: він надає їм природний блиск і зміцнює.

Індійський рис використовується як окремо, так і в комплексі з іншими засобами нетрадиційної медицини. Але пам'ятайте про те, що він не є панацеєю. У кожному конкретному випадку перед застосуванням рису бажано проконсультуватися з лікарем, так як за його прийому настою можуть бути протипоказання.