6 причин тренуватися, як чоловік

кардіо,кістки,м'язи,страх,гальмування,впевненість,вправи,фігура

Самим сегрегированным за статевою ознакою відділенням в спортклубі, хіба що після душових, є зал із силовими тренажерами. І хоча користь силових вправ ясна, як день, жінки обходять цей зал стороною. Чому?

«Жінки цураються силових тренажерів, тому що, по-перше, не знають, що з ними робити, а по друге — бояться перетворитися на купу м'язів», — пояснює приватний тренер Рейчел Cosgrove, авторка силових програм вправ для жінок.

Так от, про купи м'язів: наростити «чоловічу» м'язову масу жінкам не вдасться-з тієї простої причини, що для цього потрібно дуже багато тестостерону, якого у них природним чином немає. Тому цей страх повинен відпасти сам по собі. Якщо не знаєте, як поводитися з силовими тренажерами, попросіть тренера або працівника спортзалу показати вам що до чого. Все ще сумніваєтеся? Тоді дізнайтеся про причини 6 зайнятися «важким» фітнесом!

Ви спалите набагато більше калорій 
Невблаганний акт: силові вправи з гантелями або на тренажерах, допомагають будувати м'язи. Чим вище ваша м'язова маса, тим краще ваш метаболізм. А чим ускоренней метаболізм, тим більше калорій ви продовжите спалювати навіть після тренування.

Ви збільшите впевненість в собі
Не дивно, що накачані хлопці люблять демонструвати свою мускулатуру. Зовнішні плюси з'являться через кілька тижнів з початку силових занять. Ви помітите, що ваша фігура підтяглася, а впевненість в собі пішла вгору.

Ви поліпшите якість своїх кардіо занять
Більш сильні м'язи дозволяють вам розвивати велику швидкість і витривалість на біговій доріжці, більше сили при крутіння педалей і кращі показники у всіх інших формах фітнесу. Cosgrove додає: «Силові вправи допоможуть вам уникнути гальмування прогресу в кардіо тренування, коли вам здається, що ви досягли свого максимуму і на більше не здатні».

Ви зміцните свої кістки
Невірне, вам поки рано думати про остеопорозі — стан, при якому кісткова щільність починає скорочуватися, зазвичай після 50 років. І все ж, зміцнюючи кістки вже зараз, ви зменшите ризик розвитку цього забоелвания в майбутньому. Гідною альтернативою величезних порціях кальцію в питанні зміцнення кісток є тільки силові вправи.

Ви помітите результати майже моментально
«На відміну від таких кардіо занять, як біг, силові вправи дають результат практично миттєво: ви стаєте сильнішими, витривалішими і з кожним разом можете робити більше повторів і піднімати великі тяжкості, — каже Cosgrove. — А моментальний ефект — найкраща мотивація».

Ризик травм йде на спад
Більш сильні м'язи і кістки роблять вас менш вразливою і міцною, боятися травм вам доведеться все менше і менше.