Біг влітку: як не перегрітися

обличчя,руки,температура

Якщо пробіжки на свіжому повітрі є невід'ємною частиною вашого життя, то, напевно, ви погодитеся, як важко дається цей вид спорту, коли стовпчик термометра піднімається вище +30С. Фізична активність при такій спеці додає зайву навантаження на організм, але це не привід відмовлятися від бігу влітку. 6 маленьких хитрощів, які допоможуть вам не перегрітися, адже безпека — перш за все!

Бігайте в самому початку або наприкінці дня

Плануючи розклад пробіжки, заздалегідь запитати про погоду на майбутню тиждень. Деякі дні будуть прохолодніше рано вранці, деякі — після заходу сонця. Отталкивайтесб від цих даних, хоча, як правило, рано вранці температура стоїть найбільш щадна.

Вибирайте більш прохолодний маршрут

Замість звичного 3-кілометрового маршруту по асфальту поблизу будинку, краще передислокуватися в більш прохолодні місця: поруч з водою (річками, озерами, на узбережжі) або парки, де хоча б буде тінь від дерев.

Надягайте спортивний козирок

Ви, звичайно, знаєте, що для літніх пробіжок бажано одягати світлий, легко вбирає вологу одяг. Додайте до поряд козирок, що закриває обличчя від сонця і дає дихати шкірі голови, і ви знизите перегрівання всього організму.

Пориньте у освіжаючі бризки

Ваші сусіди включають систему поливу газону вранці перш, ніж відправитися на роботу? Сплануйте маршрут ранкової пробіжки так, щоб кілька разів пробігати повз їх ділянок через освіжаючу водну суспензію. Вони навряд чи будуть проти!

Не відмовляйтеся від бігової доріжки

Коли боротьба з вуличною спекою стає даремною, варто повернутися на час до домашньої біговій доріжці в кондиционируемой кімнаті. Вже краще так, ніж повністю відмовлятися від бігу.

Тримайте воду під рукою

Підтримка водного балансу в організмі особливо важлива під час літніх тренувань на вулиці, так що неодмінно пийте воду до початку бігу, під час і після. Спеціальний кріпильний ремінь для пляшки з водою дозволить тримати руки вільними, і ви в будь-який момент зможете зробити цілющий ковток води. Або намочити голову для екстреного охолодження!