Чому не худнуть ноги, і як це виправити

бег,бедра,движение,диета,жир,жиры,метаболизм,мышцы,нагрузка,ноги,работа,упражнения,фигура,фрукты,ягодицы

Ви робите більше присідань і розгинань ніг, ніж можете порахувати, але скільки б зусиль ви не докладали, шкідливий жир зі стегон відмовляється йти? Можливо, проблема у вашій спадковості. На жаль, надмірне накопичення жиру в районі стегон може бути обумовлено генетикою, і домогтися фігури Джилліан Майклс буде просто неможливо. Але навіть у цьому випадку не варто впадати у відчай і прощатися з мрією про красивих, підтягнутих ногах. Уникайте цих поширених помилок і досягнення максимального успіху.

1. Ви ставите нереалістичні цілі

«Перекроїти» свої ноги за два походу у спортзал неможливо. Персональний тренер Шон де Виспилэр каже, що багато його клієнти очікують результатів вже через 2 тижні тренувань: «Але так не буває!» говорить він. Якщо ви будете сумлінно виконувати силові вправи на нижню частину тіла тричі на тиждень, чекайте змін не раніше 4-6 тижнів.

2. Ваша дієта не дружить з стегнами

«Якщо ви хочете змінити свою зовнішність, перше, з чого потрібно почати — це харчування, — говорить де Виспилэр. — Білки, овочі, фрукти і корисні жири — все інше переносите мимо своєї тарілки». Білки особливо важливі: вони є будівельним матеріалом для м'язів, при цьому прискорюючи метаболізм і допомагаючи швидше позбутися від жирових відкладень.

3. Ви недостатньо займаєтеся кардіо-вправами

Якщо після 3 тижнів вправ на нижню частину тіла ви все ще не бачите результатів, пора додати в розклад кардіо. Мало часу? Спробуйте спінінг — велотренажери допомагають підтягти м'язи, при цьому спалюючи від 420 до 780 калорій на годину. Ще одна альтернатива — підйом по сходах. Будь-який рух вгору допомагає задіяти м'язи на 25% активніше.

4. Ви не робите регулярні випади

Випади — просте вправу, для якого вам не потрібно навіть виходити з дому, тренує ноги, сідниці і стегна і бореться з целюлітом. Причому, з віком потреба працювати над м'язами ніг тільки зростає: жінки втрачають м'язові тканини і «покоющийся» на них шар жирових тканин, втрачаючи пружної основи, починає провисати і морщитися. Тому робити випади потрібно регулярно і сумлінно.

5. Ви не працюєте над іншими м'язами ніг

Любителі ходьби, бігу і велотренажерів, як правило, вже є власниками підтягнутих чотириглавих м'язів. Але для струнких, гарних зі всіх сторін ніг необхідна робота і над іншими групами м'язів, наприклад, м'язами внутрішньої сторони стегон. До того ж, нерівномірне навантаження може навіть призвести до травми колін. Вибирайте вправи, адресующие всі м'язи ніг.

6. Ви не викладаєтеся на тренуваннях

Щоб розвивати м'язи, потрібно постійно виходити із зони їх комфорту. Як тільки повтори перестають представляти для них складність, пора підвищувати навантаження, роблячи це поступово, але регулярно.

7. Ви виконуєте не відповідні вправи

не Можна змінити свій тип статури, але його завжди можна вдосконалити. Якщо у вас худорляві ноги, уникайте біг на довгі дистанції, які тільки истончат їх ще більше. Замість цього робіть підйоми з вантажем або крутите педалі велотренажера. При коротких ногах, у свою чергу, не варто надмірно займатися важкою атлетикою — вони почнуть виглядати ще коротше. Тут варто обмежитися випадами і присіданнями. Однак експерти сходяться в одному: якою б не була ваша фігура — силові вправи потрібні всім.