Гімнастика для красивої грудей

вага,гімнастика,груди,душ,м'язи,м'ясо,ноги,продукти,руки,спина

 

Оздоровчий зміцнюючий комплекс вправ пропонує дамам дипломант міжнародної виставки "Світ здоров'я", генеральний директор студії "Фрау-клас", тренер міжнародного класу Світлана Кружалина.

Попередні поради

Для того, щоб "підтягнути" груди, зберегти її пружну молодість, необхідно щодня виконувати невеликий і нескладний комплекс вправ. Для ефективності при виконанні перших чотирьох вправ доцільно на зап'ястя надіти обтяження — невеликі обтяжені манжети. Краще всього використовувати 500-грамові обтяження.
Останні 3 вправи виконуються з гантелями вагою 1-1,5 кг

Досить вибрати 6 найбільш підходящих вам вправ, і кожне виконувати не менше 25 разів.

Комплекс вправ

  1. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Зігніть руки і з'єднайте долоні перед грудьми пальцями вгору. Долоні повинні з силою тиснути один на одного. Ці рухи-протидії чергуються з розслабленням, при якому положення рук залишається незмінним.
  2. Вихідне положення — колишнє, але долоні зводяться над головою, як би продовжуючи лінію тіла. Принцип виконання того ж — протидія долонь.
  3. Повтор попереднього вправи, але руки відведені за голову, "до упору".
  4. Встаньте в дверний проріз і відштовхуйтеся від бокових рам руками. Упор долонь — на рівні плечей. 
  5. Хороша вправа — віджимання в 4 ряди. Встати на коліна; голова, спина і таз — на одній лінії. Отжимаемся на руках, змінюючи положення кистей рук: зведені разом долоні, упор — на ширині плечей, долоні повернуті всередину, пальці спрямовані в зовнішню сторону. Це вправа виконується без гантелей і обтяжень.
  6. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки з гантелями підняті вгору. Згинаючи їх в ліктях, доводьте кисті до центру грудей.
  7. Ноги на ширині плечей. Нахиліться вперед під кутом в 45°. Опустіть руки з гантелями вниз і підтягуйте одночасно обидві руки до плечей.
  8. Ляжте на підлогу або на похилу лаву. Ноги зігніть в колінах, ступні стійко стоять на підлозі. Підніміть руки з гантелями вгору, перпендикулярно лінії підлоги, потім згинайте їх, опускаючи до грудей. При правильному виконанні вправи лікті опускаються до тулуба.

Корисні поради

Цей комплекс можна робити і вранці і ввечері, а ще краще — 2 рази в день. Правда, у виборі часу для зарядки є свої індивідуальні нюанси. Вони залежать від режиму життєдіяльності, часу сну і неспання. Не секрет, що у кожної людини є свої активні і пасивні годинник. Краще займатися, звичайно, активні годинник. Якщо ви беретеся за справу серйозно і повторюєте комплекс двічі на день, то проміжок між заняттями повинен становити не менше 3 годин.

Другий нюанс пов'язаний з цілями тренувань. Якщо ви хочете збільшити груди, то краще займати-ся ввечері, якщо зменшити в першій половині дня. Медицина довела, що до заходу сонця організм "налаштований" на віддачу, а в темні години доби — на накопичення. Якщо надзавдання занять — підтримання форми, то час можна вибрати будь-яку, в яке ви відчуваєте себе бадьорою і повною сил.

Від цілей залежить і раціон харчування. Для дам, які мріють про пишному бюсті, необхідна білкова дієта. Вона стимулює формування м'язової тканини. Риба, яйця, м'ясо і молочні продукти не протипоказані ні до, ні після тренувань, але інтервал між прийомом їжі і заняттями не менше однієї години. А жінкам, які прагнуть до мініатюрності, слід після тренувань обмежувати, але не виключати, споживання білкової і жирної їжі, щоб м'язи не наростали. Кращий вечеря — за 2 години до сну, вуглеводний. По закінченні зарядки необхідно прийняти душ і нанести на груди вітамінізований зволожуючий крем для бюста, який підтягує шкіру і відновлює її пружність. Цей міні-комплекс займає всього кілька хвилин і дає перші естетичні результати через 2 місяці.