Оксицитриновая кислота

оксицитриновая кислота

У наш час досить багато людей стикаються з проблемою зайвої ваги. Пов'язано це з відсутністю достатньої кількості фізичних навантажень, вживанням нездорової їжі, такої як фаст-фуд, напівфабрикати і консерви, до складу яких входить багато жирів і мало вітамінів і поживних речовин. На жаль, бажання схуднути з'являється тоді, коли надлишкові кілограми починають з'являтися на тілі у вигляді жирових складок і змін фігури, причому не в кращу сторону. Вирішивши позбавитися від зайвої ваги і сантиметрів, люди, які зіткнулися з цією проблемою, починають шукати найбільш ефективні і швидкі способи повернути собі колишню стрункість, однак, не всі з них виявляються безпечними для здоров'я.

Строгі монодієти і виснажливі організм надмірні фізичні навантаження не дають бажаних результатів, а, якщо і вдається схуднути за допомогою подібних методів, то не обійтися без побічних ефектів. Крім того, в більшості випадків всі втрачені кілограми стрімко повертаються з припиненням дієти і фізичних навантажень. Оптимальним способом позбутися від небажаних жирових відкладень є поєднання занять спортом зі здоровим харчуванням і прийомом спеціальних харчових добавок, що оптимізують жировий обмін в організмі. У число таких добавок входить оксицитриновая кислота, що є одним з найбільш поширених компонентів жиросжигающих препаратів. Розглянемо докладніше властивості цієї речовини і його вплив на організм.

Властивості оксицитриновой кислоти

Як вже було сказано раніше, оксицитриновая кислота являє собою ефективну харчову добавку, яка інтенсивно спалює жири, що накопичилися в організмі в результаті неправильного ведення і нездорового способу життя. Особливість цієї речовини в тому, що воно сприяє використанню старих жирових покладів, переробляючи їх в якості джерела енергії, необхідній організму для нормальної життєдіяльності.

Крім цього, оксицитриновая кислота перешкоджає утворенню нових жирових відкладень, які формуються в результаті попадання в організм продуктів харчування, насичених жирами і речовинами, які блокують їх засвоєння. Завдяки оксицитриновой кислоті м'язи стають більш міцними і постійно перебувають у тонусі. Це стає запорукою їх еластичності і сили, в результаті чого мускулатура регулярно оновлюється і м'язові тканини не провисають навіть при відсутності інтенсивних навантажень під час зниження ваги. Таким чином, за допомогою оксицитриновой кислоти ви зможете зберегти гарне й підтягнуте тіло, позбувшись від зайвої ваги.

не Можна не згадати і про таку властивість оксицитриновой кислоти, як блокування процесу перетворення вуглеводів в жири. Це часто відбувається при надмірному вживанні швидких вуглеводів, що містяться в улюблених багатьма з нас солодощах та інших калорійних продуктах. Регулярно вживаючи оксицитриновую кислоту, ви зможете запобігти збільшенню ваги, не відмовляючи собі в улюблених продуктах, за умови їх вживання в помірних кількостях.

Вплив оксицитриновой кислоти на організм

Переробка жирів, що накопичилися в організмі і перетворення їх в енергію – це не єдині можливості оксицитриновой кислоти, вона має набагато більш широким спектром властивостей, багато з яких позитивно впливають на роботу й стан організму.

Почнемо з того, що оксицитриновая кислота при регулярному її застосування та прийом, як в якості окремого речовини, так і у складі готових комплексів спортивного харчування, що істотно знижує кількість виробляється організмом шкідливого холестерину й перешкоджає його засвоєнню і відкладенню. Це дозволяє запобігти розвитку різних захворювань внутрішніх органів і зміцнити організм.

Перевагою оксицитриновой кислоти перед іншими харчовими добавками, використовуваними при схудненні і сприяють спалюванню жирних кислот, що потрапляють в організм, є її безпека для нервової системи. Вона не виступає в ролі подразника і не впливає на нервові закінчення, що виключає агресивність і запальність в період схуднення.

Що стосується кровоносної системи, яка також часто страждає при схудненні і різких змінах в організмі, то і тут оксицитриновая кислота має ряд переваг. Вона не входить в число стимуляторів, і тому не виступає в ролі речовини, що приводить до змін у серцевому ритмі і негативно впливає на кров'яний тиск.

Ефективність оксицитриновой кислоти закріплюється її здатністю притупляти почуття голоду і знижувати апетит. Таким чином, завдяки даній речовині, ви зможете істотно скоротити розмір одноразових порцій і зменшити кількість споживаної протягом дня їжі, збільшивши проміжок між трапезами. Крім того, ця кислота запускає метаболічні процеси, що відбуваються в організмі, сприяючи швидкому засвоєнню їжі і запобігання її відкладення у вигляді небажаних жирів.

Як приймати оксицитриновую кислоту

Оксицитриновая кислота являє собою екстракт з плодів рослини під назвою гарцинія камбоджійська. Ця кислота виступає в ролі одного з основних компонентів, що входять до складу жиросжигающих препаратів і харчових добавок, що сприяють схудненню, однак, зустріти її можна і в звичних для нас продукти, які ми використовуємо практично кожен день. Вона міститься в гірчиці і чорному перці, тому вживання цих продуктів природним чином вплине на спалювання жирів і сприяє схудненню.

Що стосується оксицитриновой кислоти, представленої у вигляді спортивного дієтичного продукту, то вживати її можна як самостійно, так і в поєднанні з іншими жиросжигающим добавками, в достатку наявними на сучасному ринку спортивного харчування. Так як оксицитриновая кислота сприяє швидкому розщепленню жирів, то вживати її рекомендується безпосередньо в процесі прийому їжі, щоб вчасно запустити обмінні процеси і не дати можливості жирів відкластися в організмі. Особливо корисно доповнювати оксицитриновой кислотою страви, до складу яких входить велика кількість рибних, м'ясних або молочних продуктів з підвищеною жирністю.

Протипоказання

Незважаючи на користь і ефективність оксицитриновой кислоти в боротьбі з надлишковою вагою, існує категорія людей, яким краще утриматися від прийому даної харчової добавки і пошукати більш прийнятні її аналоги, не менш продуктивно справляються з жировими відкладеннями. Відмовитися від прийому оксицитриновой кислоти варто вагітним жінкам і годуючим матерям, дітям до 12 років, людям з індивідуальною непереносимістю даного продукту, а також тим, хто страждає захворюваннями щитовидної залози. Якщо після прийому оксицитриновой кислоти ви помітили погіршення в роботі організму або нездужання, негайно зверніться за допомогою до лікаря та припиніть прийом даної харчової добавки.