Розправляємо крила

зарядка для дітей,зарядка для малюків,нахил,постава,хребет

Зарядка для малюка

Дитячий лікар-ортопед Тетяна Набатова розповіла, яку просту зарядку можна робити дітям, а заодно і батькам, щоб розправити плечі і поліпшити поставу.

Круги плечима

Руки до плечей і малюємо кола. Слідкуйте, щоб малюк крутив не руками, а саме розправляв плечі і при русі назад зводив лопатки.

Нахили голови

Нахиліть голову набік, дуже повільно тягніть до плеча, при цьому стежте, щоб плечі не піднімалися, а навпаки, опускалося нижче. Тепер повертайте голову в сторони і намагайтеся подивитися за плече. Підборіддя до грудей. Теж дуже повільно. А ось нахиляти голову назад можна тільки зовсім трохи, щоб не потривожити шийні хребці.

назад

Ноги на ширині тазових кісток, руки на поясі, спина пряма, плечі распрямили і опустили, дивимося вперед. Нахиляємося вперед стільки, скільки зможемо. Розтягуємо спину і шийний відділ хребта.

Тепер таким же чином нахиляємося тому. Але зовсім небагато.

Потягнулися-потягнулися

Спочатку нехай дитина підніметься на носочки і потягнеться руками високо-високо. Потім розслабитись. Так ми розслабляємо і розтягуємо хребець за хребцем. Тепер нехай потягнеться убік, рука — по діагоналі. Так розтягуються косі м'язи живота і бічні м'язи тіла. Стежте, щоб рука у дитини йшла над головою, а не перед особою.

Трикутник

Встаємо на "рачки", коліна на ширині таза, руки на ширині плечей. Тепер попросіть дитину повільно повернутися і витягнути руку до стелі. Ця вправа допомагає розкрити грудну клітину і "розправити крильця".

Притискаємося до стіни

Почати і закінчити зарядку можна, просто постоявши біля стіни, притулившись і розпрямлялася і.