Сядь прямо

грудна клітка,постава,спина

Ці 4 простих вправи допоможуть вам розправити грудну клітку, поліпшити поставу і розслабитися.

Швидше за все, ви проводите довгі години, зігнувшись за комп'ютером або за кермом. Природно, все це відбивається на вашому тілі. Напружуються і коротшають грудні м'язи, обмежуючи ваші рухи, змушуючи вас дихати неглибоко замість того, щоб вдихати повітря на повні груди. "В результаті ви можете відчувати напругу в області плечей, страждати головними болями і відчувати втому і депресію", — пояснює Дженніфер Маккасланд Дали, засновниця студії в Нью-Йорку, спеціалізацією якої є гиротонические вправи, що з'єднують у собі танець, йогу і тай-чи.

Щоб допомогти вам розпрямити грудну клітку і поліпшити поставу, Дали рекомендує наступні 4 вправи. Це не статичні вправи, ви будете повільно рухатися, як у тай-чі. Вправи знімають стрес, і ви починаєте чітко мислити. Їх слід виконувати сидячи. Зверніть увагу на те, щоб ступні торкалися підлоги. Сидіти на стільці необхідно прямо.

Arch & Curl

Вигнись дугою — округли спину

Відкриває спину і верхній відділ хребта.

А. Вихідне положення. Сядьте, витягнувши спину, не торкаючись спинки стільця. Руки на ногах. Ноги розсунуті трохи більше, ніж на ширину стегон, ступні щільно притиснуті до підлоги.

B. Зробіть вдих, щоб подовжити спину. Видихніть, піднявши очі діагонально вгору і зігнувши спину.
Вдихніть і поверніться у вихідне положення.

C. Видихніть, дивлячись діагонально вниз, і округлите спину. Уявіть собі, що ви намагаєтеся округлити спину у формі великого м'яча. Вдихніть, приймаючи початкове вертикальне положення, видихніть і відпочиньте. Повторите вправу 4 рази.

Spiral

Спіраль

Розтягує хребет, відкриває верхній відділ хребта.

A. Сядьте, витягнувши спину. Руки на ногах. Ноги розсунуті трохи більше, ніж на ширину стегон, ступні щільно притиснуті до підлоги.

B. Зробіть вдих, щоб подовжити спину, і видихніть, дивлячись через ліве плече. Акуратно поверніть хребет проти годинникової стрілки. При цьому коліна дивляться вперед.

C. Вдихніть, повертаючись у вихідне положення, і видихніть, щоб подивитися через праве плече, на цей раз згинаючи хребет за годинниковою стрілкою. Зробіть вдих і поверніться у вихідне положення. Зробіть видих і відпочиньте. Повторите вправу 4 рази.

Sideways Arch

Дуга в сторони

Відкриває грудну клітку і розтягує шию.

A. Сядьте, витягнувши спину. Руки на ногах. Ноги розсунуті трохи більше, ніж на ширину стегон, ступні щільно притиснуті до підлоги. Вдихніть, щоб подовжити спину і видихніть, нахиляючись наскільки можливо вліво, спрямовуючи ребра з правого боку до стелі. Вдихніть і поверніться у вихідне положення і видихніть, нахиляючись вправо. Вдихніть і сядьте рівно, потім видихніть і зробіть паузу. Повторите вправу 4 рази.

B. Щоб потягнутися сильніше, підніміть ліву руку над головою і опустіть за правим вухом, нахиляючись вліво. Повторіть те ж саме правою рукою, нахиляючись вправо.

Shoulder Circles

Округлі плечі

Послаблює напругу в плечах і спині.

A. Сядьте, витягнувши спину. Руки на ногах. Ноги розсунуті трохи більше, ніж на ширину стегон, ступні щільно притиснуті до підлоги. Підніміть і зігніть руки так, щоб лікті виявилися на рівні плечей, а руки нагадували прямі кути.

B. Повільно і плавно намалюйте плечима коло, як і раніше тримаючи руки під кутом. На вдиху почніть висувати плечі вперед, одночасно піднімаючи до вух.

C. D. Видихніть і дозвольте плечах зробити кілька обертань за спиною. Повторіть вправу 8 разів.