Тренування преса

як тренувати прес,дихання,живіт,м'язи,ноги,прес

Три речі, які ви повинні знати

Кожен хоче мати прес "кубиками", щоб похизуватись на пляжі перед протилежною статтю, ну, або хоча б позбавиться від ріжучого очей выпячивающегося живота. Проте дуже небагато тренують потрібні м'язи черевного преса. І ще менше людей знають, як правильно їх тренувати. У цій статті ми спробуємо розставити всі крапки над "і".

Правильне дихання при тренуванні преса

Насамперед, м'язи черевного преса не можуть повністю скоротитися, якщо в них залишається повітря. Тому ті, хто затримують дихання при виконанні, наприклад, підйомів тулуба, ніколи не досягають повної опрацювання м'язи. Щоб виправити цю помилку, постарайтеся в кінцевій точці кожного повторення робити повний видих.

Фізіологія м'язів черевного преса

На відміну від інших м'язів, яким потрібно кілька хвилин, щоб відновитися після чергового підходу, м'язи черевного преса відновлюються за лічені секунди. Оскільки час відновлення настільки коротко, прес найкраще висловлюється на безперервний рух. Комплекс вправ на прес повинен являти собою безперервне чергування різних вправ.

Послідовність вправ

Спочатку тренуйте нижню частину преса. Найкраще для цього підходять підйоми ніг, тому що, коли ви концентруєтеся на нижній частині тіла, ви одночасно опрацьовує верхній прес і косі м'язи живота. Опрацьовуйте нижню область до тих пір, поки не відчуєте, що не в змозі продовжувати, і відразу ж починайте виконувати гвинтові скручування, щоб опрацювати косі м'язи живота. Пропрацювавши їх "до відмови", закінчуйте підйомом тулуба, щоб прокачати верхню черевну область.

Не рахуйте, скільки повторів ви можете виконати. Замість цього сконцентруйтеся на видиху в кінці амплітуди рухів, щоб максимально "пробити" м'яз.

Щоб дійсно досягти бажаних результатів, ви повинні включити аеробні вправи у ваші тренування. Ви можете тренувати прес кожен день. Але все ж, краще тренувати його не більше трьох разів на тиждень, адже м'язи преса відповідають за стабілізацію торсу, вони вдруге включаються в багатьох інших вправах.

Нарешті, дотримуйтеся багатою білками дієти і... спостерігайте, як ваш прес набуває бажану форму. Успіхів!

Щоб посилити скорочення м'яза, виконуйте наступні правила:

  1. Робіть видих в кінцевій точці амплітуди.
  2. Виконуйте різні вправи без перерви.
  3. Спочатку тренуйте нижню область преса, потім косі м'язи живота, закінчуйте тренуванням верхній області.