Вправи для схуднення спини

вправи для схуднення спини

Жіноче тіло завжди було предметом захоплення для чоловіків. Витончений, стрункий силует змушує їх обертатися, дивлячись услід прекрасної незнайомки. Але, на жаль, іноді замість витончених ліній вони бачать обвислі складки на спині і неестетичні жирові відкладення. Вважається, що вигини спини можуть багато чого розповісти про характер і манері поведінки жінки, але що ж можна сказати про тих, чия спина стала місцем скупчення зайвих кілограмів. Ця проблема хвилює багатьох представниць прекрасної статі, і вони шукають всілякі способи її вирішення. Хтось віддає перевагу дієтам, хтось лікарських препаратів для схуднення, а хтось і зовсім готовий лягти на стіл до пластичного хірурга, навіть не доклавши зусиль для усунення жирових відкладень самостійно. Однак, найбільш ефективним методом боротьби зі складками на спині були і є фізичні вправи. Головне-правильно підібрати комплекс занять, який допоможе повернути стрункість і граціозність.

Кардионагрузки

Ті, хто зіткнувся з проблемою жирових відкладень в області спини, прекрасно знають, що зайві кілограми і сантиметри накопичуються в цих місцях в останню чергу. Найчастіше, подібне явище є результатом загального ожиріння і жир на спині – це перша ознака того, що ви є власником зайвої ваги. На жаль, усунути жирові відкладення в області спини не так то просто, адже вони як з'являються, так і зникають в останню чергу. Саме тому потрібно приділяти увагу активним тренуванням, віддаючи перевагу кардионагрузкам. Інтенсивний біг і стрибки через скакалку – ось те, що доступно кожному з нас. Почніть свою тренування з розігріву у вигляді кардионагрузки. Так ви не тільки підготуєтеся до майбутніх вправ, розігрів м'язи, але і спалите більшу кількість жирів. Оптимальним варіантом буде біг вранці. Виділіть всього півгодини на ранкову пробіжку на свіжому повітрі і ви помітите, як ваш силует стає підтягнутим, а кілограми зникають. Головна умова – це бігати систематично, не даючи собі поблажок і не роблячи винятків.

Плавання

Ще одним з варіантів, які ефективно справляються з жировими відкладеннями в області спини, є плавання. Як відомо, саме цей вид спорту зміцнює м'язи спини, тому для людей, які мають подібну проблему, плавання стане справжнім порятунком. Під час інтенсивних водних процедур задіюються не тільки м'язи спини, але і м'язи плечового пояса, рук і преса. Таким чином, регулярно відвідуючи басейн, ви зможете зміцнити все тіло і позбутися від проблем з хребтом. Потрібно згадати і про те, що плавання нормалізує роботу дихальної і серцево-судинної системи, що так само не маловажно.

Хула-хуп

До видів вправ, що не вимагають відвідування спортзалу, які можна виконувати в будь-який зручний для вас час відносяться заняття з хула-хупом. Це нехитре пристосування ось вже на протязі багатьох десятків років служить універсальним засобом для формування стрункої, тонкої талії. Обертання хула-хупа сприяє прискоренню кровообігу в проблемних місцях, що підвищує інтенсивність спалювання жирів, а, отже, і позбавляє від утворилися в області талії зайвих сантиметрів і складок. Хула-хупи бувають декількох видів, одні з них виконані у вигляді звичайного металевого або пластикового кільця, полого або наповненого обважнювачем, у ролі якого часто виступає пісок, а інші мають додаткові елементи у вигляді кульок, опуклостей або шипів, збільшують ефект тренування в кілька разів. Заняття з хула-хупом дуже прості, але ефективні, крім того, ви зможете поєднувати відразу кілька справ, крутячи хула-хуп і переглядаючи улюблений серіал, або ж розмовляючи по телефону. Таким чином, вам не доведеться виділяти особливий час для виконання вправ.

Вправи для спини

Для тих, хто хоче домогтися істотних результатів і готовий докласти чимало зусиль, роблячи свою спину красивою і витонченою, існують спеціальні вправи для спини, які допомагають боротися з жировими відкладеннями в цій області. Ось деякі найбільш ефективні з них.

Вправи на підлозі

Ляжте на підлогу обличчям вниз, руки витягніть попереду себе, злегка зігнувши їх в ліктях, ноги рівні на ширині плечей. Не поспішаючи, відривайте руки від підлоги, піднімаючи при цьому також підборіддя і намагаючись відірвати від підлоги груди. Вправа виконується повільно без ривків. Виконайте його 10-20 разів, в залежності від вашої підготовки. Після цього, додайте до вправи ноги. Синхронно з руками відривайте від підлоги ноги, піднімаючи їх на 10 сантиметрів і не закидаючи занадто високо. Виконайте цю вправу 10 разів.

Для наступного вправи вихідна позиція залишається колишньою. Лежачи на животі, зігніть руки в ліктях і покладіть їх долонями вниз на рівні грудей. Потім, не поспішаючи, випряміть лікті і максимально прогніть назад спину. Як і попередню вправу, це відбувається досить повільно, щоб не пошкодити хребет і не потягнути м'язи спини.

Віджимання від підлоги – це найвідоміше вправа для спини і рук. Якщо ваша підготовка не дозволяє вам виконувати його повноцінно, можете віджиматися з колін, поступово переходячи в стандартне положення.

Вправи на фітболі

Встаньте на коліна, розмістивши попереду себе фітбол. Покладіть Руки долонями на м'яч, а потім плавно і акуратно витягніть їх вперед, відкочуючись при цьому від себе фітбол. Дійшовши до максимальної точки, зупиніться і затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Ваша спина при цьому повинна бути прогнутою, таз піднесеним, а груди опущеною до підлоги. Потім, так само повільно поверніться у вихідну позицію, подкатив до себе м'яч і зігнувши руки, і повторіть вправу ще 10-15 разів.

Для виконання наступного вправи упріться стегнами і животом на фітбол, випрямивши при цьому ноги, руки покладіть за голову. Виконуючи несильні пружні руху, прогинайте спину, зводячи в цей момент лопатки. Не намагайтеся занадто сильно прогнутися, досить легких погойдувань. Вправа виконується в 10-20 разів.

Вправи з обважнювачами

Для наступного вправи знадобляться кілограмові гантелі. Візьміть в кожну руку по гантелі, сядьте на стілець, ноги зігніть в колінах, поставивши їх на ширину плечей. Трохи нахиліться вперед, випрямивши при цьому спину, і відводите назад руки, зводячи лопатки разом. Не потрібно піднімати руки занадто високо і сильно прогинатися в спині. Слідкуйте за тим, щоб вона була рівною і не сутулилась, інакше можна отримати травму. Виконувати дану вправу потрібно 15-20 разів.

Обертання корпусом зміцнюють м'язи спини, а також косі м'язи живота. Щоб вправа була максимально ефективним, вам знадобиться обважнювач, в ролі якого виступає бодібар. Для новачків краще використовувати бодібар з мінімальною вагою. Розмістіть його на плечах, обхопивши руками з обох сторін, і розведіть лікті в сторони, нахил вперед корпус, прогнувши при цьому спину і виконуйте поперемінні обертання корпусом, намагаючись розвернутися як можна далі. Виконати вправу потрібно 20 разів.

Виконуючи систематично представлений комплекс вправ, а також дотримуючись правильного харчування, включаючи в свій раціон тільки корисні та здорові продукти, виключивши з нього смажене, жирне, борошняне, солодке, консерви і напівфабрикати, ви зможете в найкоротші терміни зробити свою спину красивою і підтягнутою, позбувшись від обридлих і неестетичних складок на спині.