Вправи спалюють жир

вправи спалюють жир

Коли справа стосується корекції фігури, з'являється безліч варіантів поліпшити її і зробити більш стрункою і підтягнутою. Серед усього розмаїття існуючих на сьогоднішній день методів, особливо ефективними в цьому питанні є фізичні навантаження. Для того, щоб домогтися максимального результату, потрібно не просто бездумно займатися на тренажерах, а виконувати певний комплекс вправ, спрямований на спалювання жирів, які і являють собою причину зайвої ваги і сантиметрів. Підібравши для себе оптимальні вправи і приділяючи їм не більше півгодини в день, ви зможете не просто накачати м'язи, які ще більше збільшать ваші обсяги, а позбутися від жирових відкладень, надавши своєму силуету граціозність і вишуканість.

Біг

Почнемо з самого простого способу спалити жири, що накопичилися в організмі. Як ви вже здогадалися, мова йде про біг. Під час пробіжки ви задіюєте практично всі групи м'язів, що є безсумнівним плюсом. Крім того, біг покращує кровообіг і роботу дихальної і серцево-судинної системи. Таким чином, організм швидше насичується киснем, прискорюються обмінні процеси, вітаміни і мінерали, які надходять в організм з їжею, повністю засвоюються, забезпечуючи достатню кількість сил і енергії, а зайві жири спалюються прискореними темпами. Оптимальним варіантом буде півгодинна ранкова пробіжка, яка запустить процес метаболізму і не дозволить з'їденої протягом дня їжі відкластися на самих видних місцях.

Плавання

Наступним видом вправ, які вже неодноразово доводили свою користь в боротьбі з жировими відкладеннями, є плавання. Під час плавання ви покращуєте роботу всього організму, підтримуєте в тонусі м'язи і зміцнюється хребет. Все це в сумі дозволяє підтримувати тіло в чудовій формі і не турбуватися про зайву вагу. Оптимальним варіантом буде регулярне відвідування басейну, а в літній час не відмовляйтеся від плавання в природних водоймах. Завдяки плаванню ви зможете не тільки провести час із задоволенням, але і позбавитися від зайвого жиру.

Вправи зі скакалкою

Якщо ви вирішили схуднути і не знаєте, який вид спорту вибрати, почніть з самого простого, з стрибків зі скакалкою. З спортивного інвентарю вам знадобиться тільки скакалка, яку можна придбати в будь-якому спортивному магазині. Серед переваг стрибків зі скакалкою можна відзначити простоту її використання, а також високу ефективність. Стрибки зі скакалкою відносяться до інтенсивних кардиотренировкам, так як повільно виконувати дану вправу у вас навряд чи вийде. Саме тому вони так ефективні в боротьбі з жировими відкладеннями. Вже через п'ять хвилин після початку тренування, ви відчуєте прилив сил і енергії, ваше серцебиття значно прискориться, покращиться кровообіг, а, отже, й обмін речовин, в результаті чого організм почне використовувати запаси, представлені у вигляді жирів. Оптимальним варіантом подібних вправ є виконання їх у кілька підходів, проміжок між якими складе від 5 до 10 хвилин.

Вправи для талії

Ні для кого не секрет, що найбільш поширеним місцем скупчення жирів є талія. Саме тому особливу увагу потрібно приділити вправам для талії, якщо ви хочете мати струнку і красиву фігуру.

Першим вправою буде обертання корпусом, яке робиться досить просто, але приносить хороший результат. Покладіть на плечі будь-яку палицю, в якості якої можна використовувати бодібар або звичайну швабру. Візьміться руками за обидва її кінця і виконуйте глибокі повороти в сторони, намагаючись максимально скрутити корпус. Потім, залишаючись у вихідному положенні, виконуйте нахили в сторони, намагаючись при цьому не зрушувати з місця стегна, зафіксувавши їх в одному положенні. Нахилятися потрібно чітко в бік, і чим сильніше і глибше будуть ваші нахили, тим краще результат.

Аеробні вправи

Незважаючи на те, що саме кардионагрузки є найбільш ефективним способом боротьби з жировими відкладеннями, не можна нехтувати аеробними навантаженнями, які допоможуть зміцнити і підтягти м'язи, не даючи жирів ні найменшого шансу накопичитися знову.

Самими популярними і затребуваними під час схуднення є вправи для м'язів преса, які допомагають усунути жири, що знаходяться в області живота, є найбільш проблемною зоною більшості жінок. Для того, щоб позбутися від жирів регулярно виконуйте наступний комплекс вправ.

Вправи для преса

Перша вправа – це, так звана, планка. Ляжте на підлогу обличчям вниз, потім випряміть руки, упершись долонями в підлогу, і поставте ноги на носки. Спина при цьому повинна бути рівною, утворюючи пряму лінію з ногами і головою. Залишайтеся в такому положенні протягом 1-2 хвилин, після чого зробіть перерву і виконайте другий підхід.

Для наступного вправи ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову, і піднімайте корпус вгору, злегка відриваючи при цьому лопатки від підлоги. Слідкуйте за тим, щоб підборіддя не був притиснутий до грудей, а лікті дивилися в сторони. Виконуйте цю вправу 20 разів.

Вправи для ніг

Крім живота і талії, жири часто накопичуються в області стегон, саме тому не можна нехтувати вправами для ніг. Самим ефективним вправою вважаються присідання. Встаньте рівно, поставивши ноги на ширину плечей, складіть руки на потилиці, і виконуйте глибокі присідання, під час яких ваші коліна не повинні виходити за шкарпетки. Після того, як ви зробите 20 таких присідань, розгорніть стопи в сторони і поставте ноги ширше плечей. Виконайте в такому положенні 20 присідань, які допоможуть зміцнити внутрішню частину стегна і позбавлять вас від жирів, інтенсивно накопичуються в цій області.

Крім присідань спалює жири в області ніг і стегон їзда на велосипеді. Це може бути як звичайний велосипед, так і велотренажер. Крутите педалі не менше 30 хвилин в день, даючи навантаження на м'язи, а також покращує роботу кровоносної та дихальної системи, що неодмінно позитивно позначиться на спалюванні жирів і обмін речовин в організмі.

Принцип виконання вправ

Який би спосіб і вид вправ для спалювання жирів ви не вибрали, для отримання максимального результату їх необхідно виконувати за певним принципом. Як відомо, головний ворог жирів – це інтервальні тренування, тому ваше заняття має проходити саме в такому ритмі. Кожну вправу потрібно повторювати по декілька підходів, роблячи між ними перерва не більше хвилини. У процесі виконання вправ можна поступово збільшувати навантаження з кожним наступним підходом, це ще більше посилить ефект від ваших тренувань. Дотримуючись всіх перерахованих рекомендацій, ви зможете спалювати жири, що накопичилися в організмі в самі найкоротші терміни і без шкоди для здоров'я.