Як треба бігати, щоб схуднути

біг,увагу,комплекс,шлаки

Багато фахівців упевнені, що біг набагато ефективніше, ніж більшість дієт, допомагає скинути зайві кілограми. Крім того, він набагато корисніше. Як же правильно розробити цілий комплекс бігових вправ, щоб почати худнути?

Для початку варто відзначити, що ніякого особливого настрою на біг не потрібно. Досить лише вашого бажання. У більшості випадків жінки звертають увагу на біг тільки тоді, коли вже випробували безліч дієт, не дали бажаного результату. Їм доводиться регулярно відвідувати гастроентерологів, які настійно радять відмовитися від дієт, обравши інший спосіб схуднення. І біг якраз є одним з кращих варіантів. Вже за перший місяць вам вдасться позбутися кількох зайвих кілограмів. І це при бігу в середньому темпі.

Щоб досягти максимального ефекту від бігу, придбайте спеціальні шорти для схуднення. Шорти — це спеціальний одяг, сприяє схудненню. Адже вони утримують тепло під час фізичних занять. В результаті з організму виводяться шлаки і зайвий жир. Крім того, з їх допомогою можна позбутися від ненависної «апельсинової кірки».

Перш ніж почати постійні заняття бігом, варто вирішити, наскільки часто ви будете цим займатися. Фахівці радять починати з десятихвилинною пробіжки кожен день (розминка перед бігом в цей час не входить). Беріть середній темп, щоб не перевантажити організм. Тим же, хто вже здобув певний досвід на даному терені, можна вибрати інший режим: два або три рази в тиждень чергувати біг на витривалість біг на швидкість. Останній повинен тривати в будь-якому випадку не більше 12 хвилин, а ось той, який орієнтований на витривалість, можна продовжувати і кілька годин поспіль.

Перед пробіжкою необхідно провести розминку. Пройдіться в швидкому темпі, потягніться вгору, вправо і вліво. Це необхідно вашим м'язам для того, щоб розігрітися, інакше різко підвищується ймовірність отримання травми. Спочатку бігти потрібно повільно, поступово збільшуючи швидкість.