Зарядка в офісі

розминка на робочому місці,виробнича гімнастика,рух,нахил,прес,руки,сутулість

Сидимо цілий день, комп'ютер дивимося, по телефону говоримо. Працюємо, працюємо... Спина втомлюється, шия затікає, живіт росте. Адже рух — це життя! Виконуйте вправи прямо на робочому місці! Скоро обідня перерва? Відмінний привід розім'ятися!

НАШІ ПАЛЬЧИКИ ВТОМИЛИСЯ

Розігріваємо утомлені руки, пальці, зап'ястя і передпліччя.

З силою стискайте кулаки і сильно растопыривайте пальці. Повторіть 20 разів. Починайте поволі і поступово збільшуйте темп. Тепер витягніть руки перед собою і малюйте кулаками "вісімку".

НА ПУАНТАХ

Розігріваємо литкові м'язи.

Сядьте рівно, ноги на підлозі, кут в коліні 90 градусів. Підніміть ноги на носки, порахуйте до п'яти і опустіть на п'яти. Зробіть два підходи по 10 повторень.

СТІЛЕЦЬ ЗАМІСТЬ БРУСІВ

Тренуємо м'язи рук, грудей, спини.

Якщо стілець міцний, з підлокітниками, без коліщаток, можна віджиматися на ньому, як на брусах. Якщо стілець без підлокітників, візьміться за його краї і віджимайтеся, як ніби сідайте повз. Повторіть 10 разів.

ПОТЯГУШКИ

Коли довго сидиш, страшенно хочеться потягнутися. Ось і потягніться! Розімніть спину.

Відсуньтеся від столу, ноги витягніть і поставте на п'яти. Покладіть лікті на стіл і потягніться.

ВИКРУТАСИ

Розімніть талію, поперек і бічні м'язи.

Відсуньтеся від столу, ноги витягніть і поставте на п'яти. Покрутіться в різні сторони. А тепер виконуйте нахили вперед і назад. Спину тримаєте прямо.

РОЗПРАВИМО КРИЛА

У тих, хто працює сидячи, розвивається сутулість. Частіше розправляйте і розробляйте плечі.

Випряміть спину, сядьте рівно, піднімайте плечі вгору і опускайте вниз. Повторіть 20 разів. Тепер зробіть 10 обертань плечима вперед і 10 — назад.

ВЕЛОСИПЕД ПІД СТОЛОМ

Боремося з "животиком", накачуючи м'язи преса.

Відсуньтеся від столу. Сядьте на край стільця, витягніть ноги і піднімайте по черзі на коліна до живота. Повторіть 10 разів кожною ногою.