Жіночий фітнес: головні тренди 2017 року

Жіночий фітнес

Уже два місяці 2017 року позаду - як поживають твої новорічні обіцянки? Якщо що, завжди можна встановити нові цілі і рішуче до них рушити. Глянь, які тренди в фітнесі будуть головними в цьому році, - щоб знову зібратися і взятися за справу.
Тенденції в жіночому фітнесі

Цей топ-10 був складений на основі щорічного опитування професіоналів області, опублікованого в науковому виданні «American College of Sports Medicine's Health and Fitness Journal». Розглянемо?

1. Нижні гаджети. Уже другий рік поспіль хіт-парад очолюють фітнес-браслети (на кшталт Apple Watch і Fitbit). Вони дозволяють тобі контролювати різні параметри, що впливають на здоров'я і фігуру: пульс у спокої і на тренуванні, кількість кроків, тривалість і якість сну - напевно сама вже все про них знаєш.

2. Вправи з власною вагою. Теж залишаються популярними і утримують своє друге місце. Тільки не думай, що мова про банальні підтягуваннях і віджимання, - результативних вправ з власною вагою безліч, і, що найприємніше, ти можеш тренуватися прямо у себе вдома і коли завгодно.

3. Високоінтенсивний інтервальний тренінг (ВІІТ). Якщо ти прогресивна прихильниця фітнесу, то вже знаєш про ВІІТ. Це короткі, але інтенсивні тренування, після яких витрачається більше калорій, ніж після звичайних кардіонагрузок. І вони вже в топі!

4. Сертифіковані інструктори. Зараз з'являється все більше навчальних курсів, так що число професіоналів зростає - як і попит на професію. Згідно статистичному прогнозом американського Міністерства праці, «кількість тренерів та інструкторів з фітнесу в період з 2014 по 2024 рік зросте на 8%». Між іншим, така динаміка зростання вище середньої серед усіх професій.

5. Вправи з обтяженнями. Щороку незмінно входять в топ-10 головних трендів - і не дивно, адже вони спалюють жир, розвивають привабливі м'язи і мають безліч інших корисних ефектів. Спробуй, наприклад, тренування з гирею для дівчат - не пошкодуєш!

6. Групові заняття. Зазвичай ними називають тренування для груп більше п'яти осіб (менше п'яти - різновид персональних). Такі класи можна підібрати для людей будь-якого стану і рівня підготовки, від велотренажерів до балету.

7. Вправа - це ліки. Exercise is Medicine ® - міжнародна оздоровча програма, яка закликає лікарів та інших медичних фахівців включати фізичну активність в плани лікування і залучати пацієнтів до тренувань під керівництвом фітнес-професіоналів. І ми повністю підтримуємо цей тренд.

8. Йога. Стародавня східна практика для розслаблення, контролю дихання і медитації регулярно входить в топ, так як майже кожен рік пропонує що-небудь новеньке. Якщо класична йога тобі не до душі, може, привернуть класи «йоги люті» ( 'rage yoga') або «оголеною йоги» ( 'naked yoga')? Дуже такий жіночий фітнес.

9. Персональні тренування. Теж завсідник хіт-параду, адже індивідуальна робота під керівництвом досвідченого професіонала завжди дає максимальний ефект. Тренер зосереджує увагу на тобі одній і відповідає за результат, підбираючи програму і вправи з урахуванням індивідуальних особливостей.

10. Тренування при схудненні. Фізична активність - важлива складова програми зниження ваги, вони допомагають позбавлятися від жиру на дієті з дефіцитом калорій. Експерти, що брали участь в опитуванні, очікують поширення цієї корисної тенденції серед організацій, що пропонують диетологические послуги. І це теж здорово.