5 нещадних ворогів целюліту

Целюліт,способи боротьби з целюлітом,вода,душу,кров,маски,сауна,токсини,целюліт

Целюліт — перший злий жіночий ворог. Про нього часто-густо пишуть в Інтернеті, винаходять все нові креми та масажери, вигадують нові вправи, лише б тільки назавжди вбити цю злощасну кірку... Сьогодні ми не будемо вести довгу нудну розмову про способи боротьби з целюлітом, а просто, ясно і коротко викладемо 5 секретів для його знищення.

ЦІЛЮЩЕ АРТИШОК

Це рослина безцінне у боротьбі з "апельсиновою кіркою". Увімкніть артишок в свій раціон, а також наносити на проблемні ділянки крем з його екстрактом, і результат не змусить себе довго чекати!

Широко рекламується зараз Artichoke Guarana Chysanthellum, Reductive & Reaffirm Cream. Секрет у тому, що активні речовини, що містяться в артишоку, спустошують жирові клітини.

ЕФІРНІ МАСЛА

Додавши кілька крапель олії в свій звичайний крем від целюліту, ви підсилите його дію як мінімум у декілька разів. Це пояснюється тим, що складові ефірних олій за структурою менше молекул крему, вони дуже швидко проникають в кров і стимулюють бета-рецептори, які спалюють жир. Найдієвіші ефірні олії кедра, лимона і герані.

ХОЛОД

Масаж з допомогою шматочків льоду активізує спалювання жиру. Кожен раз після душу протирати уражені ділянки льодом, приготованим в морозильнику (при виготовленні кубиків льоду замість звичайної води можна використовувати відвар ромашки, зеленого чаю).

САУНА

Як відомо, сауна глибоко відкриває пори, виводить токсини і зайву рідину. Намагайтеся хоча б раз у два тижні відвідувати сауну (якщо немає протипоказань).

ВОДОРОСТІ І МОРСЬКА ВОДА

Водорості містять йод, який виводить зайву рідину з клітин організму, а целюліт безпосередньо пов'язаний з застійними явищами. Тому маски і креми з екстрактом водоростей вважаються дуже сприятливими для боротьби з ворогом нашого тіла. Недорогий, але ефективний крем — Dove Intensive Firming Cream with Seaweed Extract and Elastin-Peptides. Морська вода значно доповнює та покращує ефект, так що лікуватися краще всього біля океану. Замінити його допоможе морська сіль.