Чому шаруються нігті? Розшарування нігтів. Зміцнення нігтів в домашніх умовах. Продукти для нігтів

чому шаруються нігті розшарування нігтів причини розшарування нігтів засіб від розшарування нігтів розшарування нігтів лікування запечатування нігтів розшарування нігтів народні засоби зміцнення нігтів в домашніх умовах оливкова олія для нігтів розшарування нігтів вітаміни розшарування нігтів мікроелементи нігті мікроелементи нігті вітаміни

Чому шаруються нігті? Причини розшарування нігтів

Причин розшарування нігтів можна виділити декілька. Найбільш поширена причина – неправильне харчування і, як наслідок, нестача важливих мікроелементів і вітамінів. Важливими факторами є і висушування нігтів різними побутовими миючими засобами, часте перебування в мокрій середовищі і неякісно зроблений манікюр. Але перш за все, нігті ламкі нігті - це один із проявів порушення обміну речовин в організмі.

Внутрішні причини розшарування нігтів виявляються взаємопов'язаними: незбалансоване харчування тягне за собою брак багатьох корисних речовин, так необхідних для повноцінного функціонування людського організму, авітаміноз, стреси, зниження імунітету, порушення обміну речовин.

Проблема є – проблему треба вирішувати.

Зовнішні фактори розшарування нігтів можна нейтралізувати – користуватися гумовими рукавичками, захисними кремами або гелем для рук, довіряти манікюр професіоналам, або ж самому дотримуватися необхідні до нього вимоги.

Для зняття лаку треба використовувати рідину без вмісту ацетону. Через кожні п'ять днів нігті повинні пару деньків відпочивати від лаку. Пилочкою для нігтів рекомендується користуватися зі спеціальним покриттям, так як металева пилка утворює дрібні тріщини (особливо при русі по всіх напрямках), через ніготь і розшаровуватися. Всі рухи по нігтю повинні бути в одному напрямку – від кожного краю до центру. Край нігтів необхідно відполірувати, щоб згладити гостроту.

Підпилювання нігтів з боків також є причиною тріщин і надломів, тому нігтям потрібно надавати напівквадратну або овальну форму.

При манікюрі расслаивающихся нігтів потрібно підбирати лаки, сприяють механічному зміцненню нігтів. Такі лаки мають дрібні включення волокон нейлону або шовку. Також спеціальні лаки для нігтів, що шаруються мають у своєму складі зволожувачі, мінерали, вітаміни, і (що особливо важливо) протеїни, зміцнюють нігтьові пластини.

На сьогоднішній момент розроблений цілий комплекс ефективних лікувальних препаратів для проблемних нігтів.

Лікування розшарування нігтів - запечатування

Для зміцнення нігтьових пластин при розшаруванні нігтів існує процедура «запечатування нігтів», яку можна провести в косметологічному кабінеті. Запечатування нігтів - це пошарове нанесення препаратів, з високим вмістом мікроелементів та вітамінів, протеїнів та спеціальних «кришталевих мінералів», які оберігають нігті від висихання і розшарування. Ці речовини залишаються в нігтьовій пластині протягом двох тижнів, після чого нігті в лаковому захисному покритті не потребують. Але декоративний лак їм не протипоказаний.

Народні засоби лікування розшарування нігтів

Старі добрі способи лікування і зміцнення нігтів не стали менш актуальні і в даний час.

Ванночки з морською сіллю

Ванночки з морською сіллю – це самий простий засіб зміцнення нігтів в домашніх умовах. Береться 1 столова ложка морської солі на півлітра теплої води. Опускаємо у воду руки на 15-20 хвилин, потім витираємо їх і змащуємо живильним кремом. Курс такої процедури 10 днів, вона повторюється через місяць.

Маска для нігтів з оливкової олії та йоду

Ще один дієвий засіб зміцнення нігтів в домашніх умовах. Одну столову ложку оливкової олії нагріваємо на водяній бані, додаємо в нього кілька крапель йоду і перемішуємо. Втираємо цю масу в ноги і навколишню шкіру, після чого надягаємо бавовняні рукавички. Робиться ця процедура раз на тиждень, перед сном – масляна маска залишається на всю ніч.
Харчування нігтів маслом важливо для усунення сухості, яка і викликає розшарування. Олія наноситься на кутикулу великим пальцем іншої руки – це оздоровлює ростковую зону нігтя, покращує її дихання і ніготь стає міцніше і еластичнішою.

Оливкова олія для нігтів

В оливковій олії міститься багато корисних для нігтів речовин.

Дуже добре 1-2 рази на тиждень наносити на нігті оливкова олія з декількома краплями лимонного соку і залишати маску на ніч, надівши бавовняні рукавички.

Маска для нігтів з червоного перцю

Підсилює ріст нігтів, а також зміцнює їх мелений червоний перець. Половину чайної ложки перцю змішайте з невеликою кількістю крему для рук і розігрійте отриману масу на водяній бані. Нанесіть товстим шаром на нігті на 15-20 хвилин, потім змийте. Подібну процедуру можна робити не частіше одного разу на місяць.

Для зміцнення нігтів не забувайте і підгодовувати їх вітамінами A та E в краплях.

Продукти для нігтів

Внутрішні фактори потрібно вирішувати шляхом виправлення помилок в організації харчування.

Недолік основних мікроелементів можна заповнити, приймаючи терапевтичні дози вітамінів і мікроелементів.