Ерогенні зони чоловіків (чоловічі ерогенні зони). Як порушити чоловіка

ерогенні зони чоловіків ерогенні зони у чоловіків як порушити чоловіка чоловічі ерогенні зони

Щоб доставити задоволення, обраному нею чоловікові, східна куртизанка, володіючи досконало знаннями про ерогенні зони, віртуозно грала на чоловічому тілі, як на лютні.

На тілі людини є цілий ряд зон, дотики до яких викликають солодкі відчуття. Можна з упевненістю сказати, що все тіло як чоловіки, так і жінки є областю порушення, якщо його пестять ніжні та люблячі руки. А адже по суті ерогенні зони — це закінчення нервів, підкоряються певним законам нервової системи. Відчуття теплих лагідних рук коханої людини вже саме по собі породжує задоволення, ну а знаючи місце розташування ерогенних точок і пестячи їх, можна підсилити відчуття насолоди до вищої межі. І як би не змінювалося в залежності від настрою або інших причин статеве збудження, ласки і ніжні дотики до ерогенних точок здатні викликати палке бажання навіть у самих холодних людей. Не секрет, що між партнерами виникають проблеми тільки з-за того, що вони не знають, як доставити задоволення.

Саме своїм знанням чутливих ерогенних зон у чоловіків і вмінням ласками і інтимним масажем «розбудити» ці зони, славилися східні жінки. Багато пар досі вважають ерогенною зоною тільки статеві органи, але багато прихованих точок знаходиться в тих місцях, де найбільше нервових закінчень: це і мова, пупок, кінчики пальців і долоні, повіки, область під колінами, пальці на ногах і щиколотки, і багато-багато приховані індивідуальні зони, притаманні лише конкретній людині. Ось чому любовний масаж допоможе у пошуку і знаходженні цих зон, про які ми навіть не здогадуємося.

Навчившись знаходити приховані чутливі ерогенні зони у коханого чоловіка, ви й самі будете отримувати задоволення, адже на кінчиках наших пальців і долонях величезна кількість нервових закінчень. І ви, не тільки пестите тіло партнера, але і стимулюєте свої власні ерогенні зони.

Ось чому, пари, практикуючі ніжні дотики і ласки мовою, завжди відчувають хвилі бажань і пристрасті.

Звичайно чоловіки збуджуються легше, ніж жінки, і активна стимуляція може призвести до швидкої еякуляції, тому завжди розповідайте про своїх найбільш чутливих зонах, привчаючи чоловіка до їх активної стимуляції. Такі ласки дозволять вам в найкоротші терміни досягати збудження. Не соромтеся говорити, що вам подобається, а що ні. Відвертість зробить ваш секс більш чуттєвим і збудливим.

Давайте трохи докладніше зупинимося на окремих областях тіла, в яких ерогенні зони. Насамперед, це спина, але на неї, чомусь, звертають мало уваги, вважаючи, що в ній немає ерогенних зон. Але це не так, вони розташовуються в області крижів і між лопатками. Жінка може погладжувати спину партнера долонями, подушечками пальців, але ваш партнер відчує незабутні хвилини якщо ви будете погладжувати спину грудьми.

Сідниці являють собою высокоэрогенную зону. Їх сильні м'язи містять потужний сексуальний заряд. У чоловіків погладжування сідниць викликає статеве збудження. Крижі, так само як і сідниці, — одна з найбільш чутливих ерогенних зон. Його масаж збільшує статеву активність, зниження якої пов'язано з втомою і нервовим перевтомою.

Шия у чоловіків і жінок дуже чутлива і реагує на ніжні дотики, особливо губами. Найбільш часто ерогенні зони зосереджені на бічній поверхні шиї від плеча до вуха і позаду від потилиці до середини шиї. Ніжне погладжування цих областей використовують як прелюдію до любовної гри.

Незабутні відчуття ви зможете принести своєму партнерові, якщо його шия виявиться між грудей. Масаж стегон, а саме внутрішніх поверхонь, підсилює статеве збудження.

Наші руки володіють дуже високою чутливістю. Масаж рук, особливо якщо його виконують люблячі руки масажованого, можуть багато сказати про почуття без слів. Часто прихованими ерогенними зонами є ліктьові згини і внутрішня сторона від плеча до ліктя.
Немає нічого прекраснішого, ніж ніжні дотики до волоссю партнера. Ця ласка повинна бути м'якою, плавною і заспокійливою. Зручною позою буде положення голови партнера на ваших колінах.

І звичайно груди чоловіка, хоча по чутливості її не можна порівняти з жіночою. У чоловіків ерогенна зона може перебувати в області грудної м'язи, яку необхідно погладжувати рухом у формі вісімки. Починайте під грудьми, потім проводите руками між ними, потім над нею і ковзаєте рукою до пахви. У деяких чоловіків соски, також як і у жінок, є високочутливою ерогенною зоною. Тому ласкаві дотики вашого мови можуть викликати незабутні відчуття партнера.

Якщо ви хочете продовжити чарівність інтимних ласк, то не слід торкатися статевих органів відразу. Ніжні дотики до інших частин тіла вашого партнера, поступово підготують його до піку збудження. Необхідно пам'ятати, що статеві органи у чоловіків також вразливі, як і у жінок. Тому рухи повинні бути м'якими, ніжними, гнучкими і рівними. Важко знайти щось більш збудлива для чоловіка, ніж генітальний масаж. Це чудовий спосіб доставити партнеру надзвичайно сильне задоволення. Мошонка, яєчка і статевий член захоплюються зімкнутими і трохи зігнутими пальцями, потім підтягуються вгору до низу живота. Для посилення эррекции можна одночасно гладити живіт. Можна ніжно потягувати пеніс і підстава мошонки вправо, вліво і вниз. Утримуючи пеніс з двох сторін бічними сторонами обох долонь, ніжно потріть його між ними, просуваючись вгору до голівці. Але якщо хочете продовжити моменти ласки, не чіпайте її. Зазвичай після цього настає збудження.

Сильне задоволення принесуть вашому партнерові ніжні здавлювання яєчок і лагідний масаж області між краєм мошонки і анальним отвором. І звичайно найсильніші відчуття народжують оральні ласки.