Фотоомолодження: процедура і результати, плюси фотоомолодження. Протипоказання до фотоомоложению

плюси пластичної хірургії плюси і мінуси пластичної хірургії мінуси пластичної хірургії історія пластичної хірургії сучасна пластична хірургія види пластичної хірургії

Краса більше не вимагає жертв! Апаратна косметологія в останні десятиліття робить неймовірні прориви в естетичній медицині. Все більше число жінок, бажаючи продовжити молодість, звертаються саме до неї і обходяться без агресивних методів, таких, як хірургічне втручання. Одна з найпопулярніших процедур апаратної косметології - фотоомолодження. Про нього ми і розповімо сьогодні.

Ще зовсім недавно всі говорили тільки про пластичні операції і готові були заплатити шалені гроші за неймовірно ризиковані процедури, лише б стати трохи молодше і трохи красивішим. Сьогодні галас навколо хірургічного втручання затихла. Майбутнє диктує свої методи продовження молодості. Як і всі апаратні процедури естетичної медицини, фотоомолодження - це проста, быстродейственная і безболісна методика, головну роль в якій виконують високочастотні імпульсні джерела світла. Дія світлового потоку поширюється на всі шари шкіри, стимулює процес регенерації, відновлення, синтезу еластичних структур.

Результати фотоомолодження або Сім бід - один відповідь

Таким чином, фотоомолоджування позбавляє від цілого ряду естетичних проблем. Світлові хвилі діють двояко: по-перше, позбавляють від судинних порушень і застоїв в шкірі, по-друге, від вроджених і набутих косметичних дефектів. Пігментні плями, гіперпігментація, виступаючі з віком судини, вугрі на жирній шкірі, опіки різного ступеня тяжкості, родимі плями, почервоніння шкіри після травм і викликані порушенням обміну речовин в організмі – все це коригується за допомогою фотоомолодження. Як мінімум ви можете позбутися від обридлих веснянок і вічно розширених пор. Крім того, це лікування супроводжується і загальним поліпшенням зовнішнього вигляду вашої шкіри. За рахунок теплового впливу, глибинного прогрівання шкіри досягається ефект ліфтингу, або загальної підтяжки. Іншими словами, шкіра просто молодіє на очах за рахунок відновлення всіх біологічно активних процесів у ній. Відновлюється синтез колагену, розгладжуються дрібні сітки зморшок, підвищується тонус шкіри, колір обличчя стає свіжим, рожевим, а сама особа точно шовковим при дотику. Якщо шкіра суха, то вона стає зволоженою і пружною, насиченою життєвою силою і вологою.

Кому необхідно фотоомолодження...

Всі ми знаємо про фотостарении, що відбувається під впливом УФ-випромінювання сонячного світла. Вже з 25-річного віку поступово руйнуються колагенові волокна в дермі, які і відповідають за молодість і пружність шкіри. Шкіра блідне, обвисає, втрачає свіжість. Враховуючи швидкість перебігу цих процесів, починати фотоомолодження рекомендується з тридцятирічного віку, коли з'являються перші зморшки, коли ви самі стаєте незадоволеними зовнішнім виглядом обличчя, і ніякі чудодійні креми, на жаль, не дозволяють приховати ваш вік. До 30 років строго рекомендується обходитися кремами, масками, масажем або, в крайньому випадку, вдаватися хіба що до ін'єкцій ботокса і аналогічних препаратів, які виводяться з організму повністю і не мають абсолютно ніякого хімічного впливу на саму дерму. Поспіх із застосуванням фотоомолодження при перших же ознаках старіння може призвести до того, що активи вашої шкіри будуть витрачені раніше часу! Тому, звичайно, краще давати шкірі шанси на самовідновлення як можна довше. У віці 40-45 років, коли тонус шкіри вже дійсно значно втрачено, фотоомолодження є найбільш затребуваною косметологічної процедурою у всьому світі.

Процедура фотоомолодження

Як правило, процедура фотоомолодження застосовується для особи і шиї, в тих областях, де щадний естетичний догляд найбільш необхідний. Контакт апарату з шкірою відбувається через тонку насадку - так званий «волноотвод», посилає імпульси світла і тепла на проблемні ділянки шкіри. Навколишні тканини при цьому не травмуються, а найбільше почервоніння на оброблених ділянках зникає протягом кількох наступних годин.

Під час процедури фотоомолодження ви відчуєте приємне тепло, яке зберігається деякий час і після неї, плюс невелике пощипування. Тривалість кожного сеансу займає, в середньому, 15-20 хвилин (в окремих випадках до 40 хвилин), а видимий позитивний ефект відзначається вже після 3-4 сеансів. Періодичність процедури фотоомолодження – в середньому 2-3 рази в тиждень. А загальний курс, в залежності від вашої індивідуальної програми, може тривати від 3 до 7 процедур.

Плюси фотоомолодження

Переваги фотоомолодження в тому, що воно абсолютно не пошкоджує шкіру, а реабілітаційний період після процедур практично відсутня. Це значить, що безпосередньо після сеансу можна відразу ж користуватися косметикою і, не відриваючись від графіка, повернутися на своє робоче місце. Звичайно, це ідеально підходить для сучасних жінок, занурених в безперервні турботи, ведучих активний спосіб життя, для тих, у кого зовсім немає вільного часу. Правда, косметологи радять після процедури берегти обличчя від сонячних променів, не відвідувати сауну і басейн, не користуватися спиртовмісної косметикою.

Протипоказання до фотоомоложению

На жаль, протипоказань до фотоомоложению досить багато: онкологічні захворювання, цукровий діабет, проблеми з щитовидкою, епілепсія, порушення згортання крові, келоїдна хвороба, фотодерматоз, гострі захворювання, гарячковий стан, вагітність, а також свіжий засмага на шкірі.

З природою не посперечаєшся, скажете ви? На жаль, вік бере своє, і з цим нічого не поробиш. І ніхто з нас не зможе, подібно Доріану Грею, бути молодими свіжим, не дивлячись на роки і життєві халепи. Еліксир вічної молодості існує лише у мріях... А ось і ні! Методика фотоомолодження здатна повернути час назад і продовжити чарівність вислизає молодості на довгі роки!

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. Копіювання матеріалу можливе тільки з письмового дозволу адміністрації жіночого онлайн журналу