Пластика сідниць - глютеопластіка

пластика сідниць глютеопластіка

Кожна жінка знає, що в певних частинах тіла можна надати бажану форму, займаючись на різних тренажерах і виконуючи спеціальну гімнастику. Але при цьому залишаються так звані "німі зони", які не можна зробити більш об'ємними виконуючи фізичні вправи. Такі зони зустрічаються в області гомілок і сідниць. Сідниці - це зона «особливої» уваги, вони є важливими складовими краси жіночої фігури.

Сьогодні вже існують методи, що надають плоским або відвислим сідницях привабливу округлу форму і пружність.

Глютеопластіка — операція з корекції форми та обсягу сідниць. Найбільш поширений варіант пластики сідниць — з допомогою силіконових імплантів, поміщених під сідничний м'яз, дозволяє зробити цю частину тіла естетично привабливою, покращує форму сідниць, робить їх більш наповненими. Також в деяких випадках можливий варіант корекції без імплантантів — висічення обвислій шкіри.

Показання до глютеопластике

  • нездатність «накачати» пропорційні сідничні м'язи;
  • бажання збільшити сідничний область для поліпшення форми і розміру;
  • при малому обсязі сідниць і їх опущенні;
  • при атрофії тканин сідниць, деформацій (травми, результат перенесених захворювань).

Операція по збільшенню сідниць силіконовими імплантантами виконується як жінкам, так і чоловікам практично в будь-якому віці. У цій технології використовуються особливо міцні, герметично запаяні в міцну оболонку, яка витримує інтенсивні навантаження — сучасні імплантанти. Їх оболонка зроблена з силіконового еластомеру — самого інертного по відношенню до організму матеріалу. Спеціальні бар'єрний і подвійний еластомерний шари роблять імплантат надзвичайно стійким до пошкодження, а висококогезіонний гель з пам'яттю форми забезпечує природну м'якість і безпека. Хірург допоможе підібрати їх розмір і форму.

Процедура пластики сідниць (глютеопластики)

На момент операції пацієнт повинен бути здоровий (в тому числі це стосується грипу, простудних захворювань і т. д.) і пройти обстеження, що включає в себе:
- загальний аналіз крові,
- загальний аналіз сечі,
- група крові, резус фактор, RW, ВІЛ, гепатит В і С,
- біохімія крові (глюкоза, сечовина, АЛТ, АСТ, білірубін),
- коагулограма (згортання крові),
- ЕКГ,
- рентгенограма грудної клітини (флюорограм).

За 10 днів до операції бажано утриматися від куріння, прийому аспириносодержащих препаратів. Увечері напередодні операції можна прийняти ванну, можливий легкий вечерю.

Операція по корекції сідниць проводиться під загальним знеболенням і триває 1,5 — 2 години. Форма і розмір імплантанта попередньо підбирається в залежності від фігури. Під час операції зазвичай імплантат встановлюється під великий сідничний м'яз через невеликий (близько 5-6 см) розріз в складці в області крижів між сідницями. Далі формуються кишені під м'язом для встановлення імплантантів. В подальшому рубців не видно. Тканини над імплантатами зіставляються хірургічними швами, шкіра зашивається косметичним швом.

Ще одним способом корекції сідниць є встановлення імплантантів під жирову клітковину, зазвичай у верхній частині сідниць.

Післяопераційні рубці розташовуються в сідничної складки або над сідницями, в залежності від доступу і виду операції. Після збільшення сідниць рубців не видно, після закінчення реабілітаційного періоду дискомфорт і труднощі під час руху не відчуваються.

Реабілітаційний період після пластики сідниць

Перші добу — дві після операції пацієнт перебуває в стаціонарі. Ранній післяопераційний період супроводжується тимчасовими болючими відчуття, як правило, проходять протягом кількох днів. Можливо також підвищення температури, помірна болючість в області операції, тимчасове зниження чутливості.

Сидіти на сідницях можна протягом тижня після операції. Також необхідно носіння спеціального компресійного білизни (бриджі, шорти), близько двох місяців. Шви знімаються на 12 добу після операції.

До повсякденного способу життя з деякими обмеженнями можна приступити через 2 тижні після операції. Остаточна фізична навантаження рекомендується через 6 тижнів.

Обмеження після пластики сідниць

Пластика сідниць має деякі обмеження і особливості для підтримки оптимального результату, актуальні не тільки під час післяопераційного періоду. Основний заборону після пластики сідниць — це неприпустимість ін'єкцій. Протягом усього життя після встановлення сідничних протезів уколи можна робити тільки в область стегна.

Можливі ускладнення після операції пластики сідниць

Ускладнення при пластиці сідниць зустрічаються рідко. Можливо лише розвиток будь загально-хірургічних ускладнень, таких як нагноєння рани, кровотеча, виражене рубцювання.