Смішні гримаси для ідеального макіяжу

брови,очі,шкіра,м'язи,підборіддя,вій,рум'яна,тіні

Ви коли-небудь спостерігали, наскільки смішні гримаси будують чоловіка під час гоління? Що ж, нанесення макіяжу вимагає не менш смішних «пик» від жінок! Як же будувати їх правильно?

Тіні для повік

Будуємо личко: Підніміть підборіддя і подивіться на себе повз носа, брови злегка підніміть (як ніби ви в удивленном обуренні). Нанесіть тіні для повік пензликом, починаючи від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.

Переваги: Під цим кутом шкіра повік не морщиться, а ідеально розгладжується для нанесення крему і тіней.

Помада

Будуємо личко: широко Посміхніться, «у всі зуби». Нанесіть помаду пензликом по всій поверхні губ, включаючи куточки.

Переваги: Така широка неприродна посмішка розкриє куточки губ, щоб ви змогли нанести помаду там, куди зазвичай не можете добиратися, крім того, шкіра губ буде ідеально разглажена для рівномірного нанесення помади.

Підводка для очей

Будуємо личко: Багато жінок нахиляються близько до дзеркала, щоб завдати підводку, але робити цього не варто. Замість цього відкиньте голову назад і підніміть шкіру під бровами пальцем, щоб розгладити шкіру над лінією росту вій.

Переваги: З чіткою підведенням вії будуть виглядати більш густими, а очі більше. Якщо ви схильні часто моргати, відкрийте рот і скажіть «ааа», щоб розслабити м'язи обличчя і уповільнити моргання.

Рум'яна

Будуємо личко: Посміхніться як можна більш фальшиво, не розтискаючи губ і злегка піднімаючи їх куточки. Нанесіть рум'яна на саму виступаючу частину щоки, звідти — вгору і вбік у напрямку до скронь.

Користь: З такою мімікою ви нанесете рум'яна саме в тій області, яка заливається рум'янцем природно.

Бронзатор і хайлайтер

Будуємо личко: Втягніть щоки і виставите губи. За допомогою пензлика з косим ворсом нанесіть матовий бронзатор на два тони темніше вашого кольору шкіри з'явилися «западинки» на щоках. В 3 см від губ розтушуйте бронзатор по напрямку до вух. Потім нанесіть кремовий або розсипчастий хайлайтер на вилиці, розтушуйте його вгору в бік зростання волосся.

Переваги: Граючи темними і світлими акцентами ви создатиде ефект високих вилиць.