Як позбутися від другого підборіддя?

як позбутися від другого підборіддя

Другий підборіддя – неприємне явище, яке затьмарює життя дівчатам та жінкам у різному віці. Причини його появи різноманітні, точно також як і методи його усунення. У кожному випадку важливий індивідуальний підхід і, звичайно, комплексні заходи з корекції форми обличчя і підборіддя.

Проблема другого підборіддя

Неприємність, що виражається в збільшенні жирового прошарку в області під підборіддям, стає нерідко стає причиною поганого настрою жінок будь-якої комплекції! Не можна з упевненістю сказати, що другий підборіддя – це проблема тільки повних людей, так як причин його утворення також багато, як причин різкого набору і зниження ваги.

Ускладнення ситуації відбувається в тому випадку, якщо деформація форми і контурів особи підкріплюється віковими змінами і різким схудненням. Тоді жінки стикаються з додатковою проблемою у формі «індичої шиї», позбутися якої ще складніше, ніж від виникнення другого підборіддя, пов'язаного з тимчасовими змінами в організмі прекрасної статі.

Причини формування другого підборіддя

1. Генетичний ознака. Особливості форми обличчя, щелепи, вилиць, будови м'язових волокон і здатності організму зберігати ефективність процесів відновлення колагенових молекул створюють основу для освіти або неможливості утворення жирового прошарку в області шиї і підборіддя. Навіть сухопарые жінки в молодому віці, при певних генетичних факторах, можуть відзначати у себе дане явище, позбутися якого досить складно. У такому разі класичними методами корекції форми обличчя і косметичними засобами мало що можна змінити – важлива профілактика, починаючи з підліткового віку, коли організм дівчини змінюється особливо активно.

2. Гормональні зміни. Підліткові перестановки, вагітність, клімакс і навіть короткочасні періоди ПМС можуть призводити до тимчасового або довгострокового формування другого підборіддя. Великий плюс тут криється в тому, що, так само швидко, як він з'являється, він може сам же і зникнути. Однак при серйозних порушеннях, наростання жирового прошарку в проблемній області приймає складну ступінь корекції і вимагає лікарської діагностики. Зокрема мова йде про відхилення в роботі ендокринної системи. Запалення і збільшення щитовидної залози – один з найбільш яскравих прикладів, коли освіта другого підборіддя вимагає негайного втручання фахівця-ендокринолога.

3. Різкий набір або скидання ваги. У першому випадку другий підборіддя утворюється завдяки постійному надходженню в організм легких вуглеводів і великої кількості жиру, який не встигає перероблятися і відкладається в проблемних місцях. Особа округлюється також швидко, як це роблять стегна і живіт. При цьому достатньо набрати від двох до п'яти зайвих кіло, щоб результат був очевидний! У той же час, якщо ви завжди мали пишні форми, але другий підборіддя не турбував вас, різке зниження ваги може спровокувати провисання шкіри в цій області і погіршити контури особи.

4. Неправильна постава, сон. Сутулість, звичка тримати голову вниз, підтискаючи підборіддя до грудей, і аналогічне положення при засипанні призводять до того, що м'язи і покривні тканини звикають до конкретної формі і фіксують її, що призводить до появи неприємного складки. Якщо ви не можете похвалитися високою еластичністю і пружністю шкіри, разом з другим підборіддям формуються численні складки, які погіршують зовнішній вигляд.

5. Вікові зміни, в числі яких гормональні перестановки, зниження еластичності шкіри, зменшення кількості колагену в м'язах, зниження їх тонусу, а також дію сили тяжіння.

Як позбутися від другого підборіддя?

1. Профілактика. У порушеному питанні це один з найбільш важливих аспектів корекції другого підборіддя, так як його поява легше попередити, ніж боротися з вже утворилися жировими відкладеннями. До профілактичних методів належать: легка гімнастика з розминкою для м'язів шиї, плечового пояса, тренуванням лицьових м'язів; загартовування шкіри обличчя, шиї і області декольте; оптимальний раціон, підтримання організму в сезони можливого авітамінозу; своєчасна захист шкіри від впливу ультрафіолету; застосування актуальних для стану вашої шкіри і вашого віку косметичних засобів для зміцнення епідермісу, підтримання процесів відновлення в ньому; підтримання стабільного здорового ваги.

2. Масаж і гімнастика обличчя, шиї і плечового пояса допомагають зміцнити м'язи в цих зонах, а також запустити процеси жіросжіганія тут. Це допомагає підкреслити природні форми обличчя, підборіддя і прискорити процес боротьби з формуванням жирового прошарку.

3. Маски і пілінги в домашніх умовах допомагають поліпшити процеси кровообігу в зазначених областях. Але, пам'ятайте про те, що масажувати ділянку з щитовидною залозою можна – обробляйте тільки зону другого підборіддя і зону декольте.

4. Корекція ваги. Оптимальний варіант – поступове схуднення. Іноді досить позбавитися від двох-п'яти кілограмів, щоб усунути таке неприємне явище або зменшити його видимість.

5. Лікування захворювань ендокринної системи, спостереження у фахівця, корекція харчування згідно з рекомендаціями лікаря.

6. Робота над поставою – необхідна в комплексі з іншими методами позбавлення від другого підборіддя.

7. Спеціальні косметичні засоби для боротьби з другим підборіддям і «індичої шиєю». Їх можна знайти в багатьох люксових марках по догляду за обличчям і тілом. Наприклад, широко відомі марки французької косметики Lancom і Methode Jeanne Piaubert мають у своїй лінійці крему, мета яких усунення цього явища навіть при серйозних вікових змінах.

Прибираємо другий підборіддя в салоні

Коли місцеві доступні засоби не приносять бажаного результату, на допомогу приходить естетична медицина та пластику. Звичайно, можливість застосування таких методів визначається в кожному конкретному випадку.

1. Мезотерапія – виражається у веденні ліполітіков, які допомагають розщеплювати жири в області другого підборіддя. Ефект досить швидкий і триває близько півроку, якщо ви будете дотримуватися елементарних правил харчування. Для повноцінного результату може знадобитися 8-10 процедур. Перші помітні зміни в зовнішності ви відзначите вже після чотирьох сеансів.

2. RF-ліфтинг – відмінно підходить для корекції вікового підборіддя. Метод ефективний при роботі з відвислою шкірою з зменшеною кількістю колагену і еластину.

3. RF-ліполіз – метод швидкого руйнування жирових відкладень, що провокують формування другого підборіддя.

4. LPG масаж. Добре підходить для загальної стимуляції тканин, поліпшення обміну речовин у шкірі, м'язах, нормалізації циркуляції крові і оптимального жіросжіганія в області другого підборіддя. Застосування даної процедури актуально після різкого схуднення, при вікових і гормональних відхилень, загальному зниженні тонусу шкіри, схильність до набряків, так як масажний апарат виконує функцію лімфодренажу.

5. Биокибернетическая терапія – діє за схожим з LPG принципом – підвищує тонус м'язів, дозволяючи не тільки коригувати, але і попереджувати появу другого підборіддя при схильності до даної проблеми. Добре підходить при незначних жирових відкладеннях тимчасової втрати тонусу шкіри.