Як приготувати красу: рецепти засобів для волосся

авокадо,алкоголь,волосся,лимонний сік,масло,рецепти,сік,оцет

Волоссю вічно не вистачає зволоження – особливо після літніх місяців з їхнім пекучим сонцем і хлорованою водою в басейнах. Але навіть при правильному зволоженні ваші локони можуть придбати небажаний сальний  блиск. Маска для волосся укупі з ополіскувачем домашнього приготування не тільки збережуть бюджет, але і додадуть волоссю природний блиск.

Як наносити

Волосся можна як зволожити (тривала процедура), так і прибрати з них жирний блиск (на швидку руку). Нанесіть маску на волосся і залиште мінімум на 15 хвилин.

Рецепти

Маска з меду і авокадо

Розімніть середнього розміру авокадо з 2 столовими ложками меду. Нанесіть суміш на волосся і зав'яжіть їх у пучок на 15-30 хвилин. Щоб уберегти меблі та одяг від капає меду, надіньте поліетиленову шапочку для купання.

Ефект:мед і авокадо зволожує волосся і шкіру голови.

«П'яна» маска

Попереджаємо: це буде дуже погано пахнути. Змішайте чарку горілки з 1/4 склянки майонезу.

Ефект: алкоголь знижує рівень pH волосся, роблячи їх блискучими і слухняними. Майонез зволожує волосся завдяки вмісту в ньому масел і протеїнів. Додатковий ефект: лимонний сік і оцет, що входять до складу майонезу, також сприяють зниженню рівня pH волосся.

Оцтовий ополіскувач для блиску

Для миттєвого ефекту без зайвого клопоту обполосніть волосся оцтом. Блиск буде їм забезпечений, тільки не забудьте гарненько прополоскати їх після, щоб прибрати нав'язливий оцтовий запах.

Ефект: оцет чудово нормалізує рівень pH волосся.

Кокосовий кондиціонер

Коли прийдуть перші заморозки, зверніться за допомогою до кокосовому маслу. Пару раз в тиждень втирайте по кілька столових ложок кокосової олії у волосся і залишайте мінімум на 30 хвилин, а то й на всю ніч (для глибокого кондиціонування).

Ефект: кокосова олія, на відміну від мінерального і соняшникової олій, легко проникає у волосся і зволожує їх. До того ж, кокосове масло краще за інших захищає волосся від пошкоджень, що викликаються занадто частим миттям голови і використанням фена.