Як скинути 5 кілограмів за 10 секунд!

біль,груди,дієта,постава,схуднення

Іноді для того, щоб схуднути (принаймні, візуально), можна не мучити себе суворими дієтами і виснажливими тренуваннями в спортзалі. Досить підібрати правильний одяг і звикнути тримати ідеальну поставу.

протягом багатьох років жінки з пишними формами дотримувалися табу на носіння суконь з горизонтальними лініями. Зараз панує думка, що горизонтальні лінії візуально зменшують параметри фігури, в т. ч. ненависний живіт і розповзлися стегна. Однак щоб замаскувати ненависні кілограми, не обов'язково заповнювати гардероб смугастими речами. Як доводить практика, найпростіші прийоми: розправлені плечі, пряма спина і живіт втягнутий — творять справжні дива. “У сутулого людини випираючий живіт і розхлябані м'язи попереку, але якщо перестати горбиться, живіт, стегна і талія стануть більш підтягнутими. Крім того, із-за поганої постави у людини починаються болі в шиї, плечах і попереку, — каже психотерапевт Семмі Марго. — У сутулом стані ваше тіло ніколи не буде збалансовано, оскільки всі зв'язки, суглоби і сухожилля знаходяться в натягнутому, напруженому стані". На думку психотерапевта, щоб привести себе у форму, потрібно не більше 10 секунд.

Пряма спина

Встаньте рівно, спираючись на підлогу всією ступнею, перед великим дзеркалом. Розташувавшись біля стіни, постарайтеся встати так прямо, як це тільки можливо. Такою повинна бути ваша природна поза при ходьбі. Таким чином, ви не тільки стаєте на 5 сантиметрів вище, але і на пару кілограмів стрункіше.

Рівні плечі

Якщо ви цілий день безперервно сидите перед монітором комп'ютера, то у 90% зі 100 ви сидите, згорбившись. Однак якщо ви сидите або стоїте прямо, ваші лопатки опускаються і зсуваються. Необхідно розправляти плечі, тоді ви будете виглядати більш витончено, а ваша груди буде здаватися більш відкритою, підтягнутою і спокусливою. До того ж, в такому положенні знизиться біль у плечових і шийних суглобах.

Плоский живіт

Поки стоїте прямо, проробляйте просте вправу: втягніть живіт, напружуючи м'язи, як можна сильніше. Після цього розслабте їх, але тільки наполовину, щоб ви могли відчути, що м'язи продовжують працювати. Робіть цю вправу так довго, як зможете, або поки не набридне. Повторюйте його, де б ви не були — це допоможе позбавитися від в'ялого живота і зменшить ломоту в попереку.

Апетитні сідниці

Стоячи прямо, напружте м'язи сідниць так сильно, як тільки можна, і тримайте їх у напруженому стані якомога довше. Таким чином, стоячи на ескалаторі в метро або в черзі в касу, можна ефективно тренувати расползшуюся п'яту точку.