Як принести задоволення чоловікові? Що люблять чоловіки в сексі

що люблять чоловіки в сексі що люблять чоловіки як доставити чоловікові задоволення чоловіки люблять очима

"Всім їм потрібно тільки одне..." - говорить відома приказка, що стала, як водиться, шкідливим стереотипом. Ми-то знаємо, що в ліжку партнер чекає від нас багато, але деколи не можемо розібратися, чого саме... Жіночий журнал InFlora відкриває таємниці чоловіків, розвінчує найпоширеніші міфи:
- Чоловіки люблять, коли жінка веде себе загадково в ліжку.
- Чоловік готовий насторожитися, якщо ви відкрито заявіть, що обожнюєте займатися сексом.
- Займаючись любов'ю, чоловік не помічає, наскільки ви сьогодні доглянуті і що на вас одягнуте.
- Чоловікам не подобається, коли жінка дає чіткі інструкції про те, які ласки їй приємні, а які - ні.
- Для чоловіка не важливо, жінка любить оральний секс чи тільки «терпить».
- Чоловіки менше говорять під час сексу, ніж жінки, тому що вони більш замкнуті.
- Потай чоловіки вважають, що надто активна партнерка не дає їм можливості проявити своє чоловіче «я».
- Обговорювати сексуальні проблеми з чоловіком краще всього прямо в ліжку.

Якщо ви вважаєте, що хоча б одне з тверджень вірно, скоріше всього, ви ще недостатньо вивчили свого партнера.

Що у нас в меню?

Знаєте, чому чоловіки люблять дивитися порнофільми і розглядати еротичні фотографії? Так вони виявляють свою потребу в розмаїтості, що для чоловіка не менш важливо, ніж кількість і якість. Звичайно, у передбачуваності та доступності сімейного сексу є своя принадність, але необхідно уникати буденності і рутини. «Сімейні пари часто стикаються з тим, що секс перетворюється в звичку, стає прісним і нудним. Адже навіть самий ідеальний, відточений часом «любовний сценарій» здатний набити оскому, якщо роками нічого в ньому не міняти. Якщо ви помітили, що давно не пробували нічого нового, знайте: чоловік встиг засумувати. Різноманітність чоловікам необхідно як повітря, так постарайтеся йому в цьому допомогти. Наприклад, в наступний раз увімкніть улюблену музику, подаруйте секс-іграшку або змініть позу».

Вчимося довіряти

Тільки в кіно герої здатні зрозуміти один одного без слів і видати приголомшливий секс з першого разу. Ми віримо сценаристам і починаємо підозрювати партнера в нечуйності, якщо він раз за разом не вгадує, чого нам хочеться в ліжку. Насправді, наше невміння пояснювати свої бажання і, як наслідок, незадоволеність дратують чоловіків. «Ніколи не соромтеся розповісти і показати чоловікові, як і що потрібно робити, щоб вам було добре. Чоловіки - створення прямолінійні і не схильні шукати таємний сенс там, куди ви вирішили його заховати. Не мучте партнера загадками - йому дійсно важливо зробити вам приємно. І якщо ви самі не дасте йому такої можливості, він буде нервувати, діяти навмання, а якщо його спроби так і не увінчаються успіхом, чого доброго, вирішить, що проблема в ньому».

З ентузіазмом, мем!

Проявляти ініціативу - найвірніший спосіб продемонструвати партнеру, що він любимо. «Якщо вашому чоловікові кожен раз доводиться першому починати любовну гру, він стане сумніватися, що подобається вам як коханець. А це найшвидший шлях до сексуальних розладів і охолодження відносин». Ще одне золоте правило - прямота намірів. Навряд чи чоловік вважатиме яскраву помаду і нову спідницю проявом ентузіазму з вашого боку. Йому потрібно, щоб ваше бажання було очевидно, і щоб показати йому це, знадобляться як мінімум пристрасні поцілунки.

Така улюблена чоловіками спонтанність - ще одна можливість продемонструвати ентузіазм і готовність прийняти партнера в будь-який час і при будь-яких обставин. Ваш чоловік дійсно варто того, щоб відкласти і перенести навіть найважливіші справи.

Важливі дрібниці

насправді, чоловікам не так важливі вчасно випрасувані сорочки і обіди з трьох страв, як обійми, компліменти і уміння навіть вдома виглядати красивою. «Багато жінок вважають, що партнер не помітить неакуратною зачіски, втомленого погляду або запаху з рота. Насправді, все це відкладається у чоловіків в пам'яті, навіть якщо вони не можуть чітко визначити, чого в них склалося враження, що в ліжку тепер все не так, як раніше».

Сила погляду

Відомо, що візуальна стимуляція для чоловіків важливіше, ніж, наприклад, запахи чи музика. Тому від того, як ви виглядаєте, залежить, наскільки пристрасним буде ваш партнер. Чоловіче збудження завжди зав'язано на візуальні образи. Ось чому чоловіка так хвилює вигляд вашого оголеного тіла, ваша фігура, еротична нижня білизна. З природою нерозумно сперечатися: чоловіче потяг буде набагато сильнішою, якщо йому подобається ваш зовнішній вигляд.

Сексологи радять завжди цікавитися думкою партнера, купуючи новий одяг (особливо нижня білизна), і віддавати перевагу тим речам, які подобаються і вам, і вашому партнерові.

«Ще одна важлива складова - можливість як слід роздивитися під час сексу. Чоловік збуджується від того, що він бачить, тому дайте йому таку можливість: не закривайте своє тіло ковдрою і не вимикайте світло. Якщо соромитеся займатися сексом при яскравому освітленні, запаліть нічник або свічки. З задоволенням демонструйте своє тіло - ваш чоловік це обов'язково оцінить.