Наслідки куріння

наслідки куріння нікотинове особа

Незалежно від того, що саме для вас є виправданням куріння (нервова робота, слабка сила волі, неможливість розслабитися іншим способом або щось інше) на організм атаки нікотину реагує завжди однаково. І ми, часто вкладаючи немалі кошти в свій імідж, зовнішній вигляд і красу, добровільно руйнуємо бажаний образ курінням.

Почнемо, мабуть, з того, як виглядає курець або курця в очах інших людей, адже так буває корисно поглянути на себе з боку.

Наслідки куріння

Наслідки куріння - неприємний запах

Неприємний запах, який виходить не тільки з рота і від рук, але і від одягу і, звичайно ж, від волосся, які вмить вбирають нікотиновий «аромат».

У боротьбі з цим неприємним фактором, що заважає повноцінному спілкуванню, ми вдаємося до найрізноманітніших хитрощів. Особливо цікаво виглядають молоденькі дівчини в рукавичках і з паличками в руках, ні, це не любителі суші і в їх паличках не роли, а сигарети. Всі ці заходи - щоб уникнути неприємного запаху. Можна звичайно загорнутися в шубу, взяти палички і надягти шапку, рятуючись від поганого запаху, а також политися духами, але навіть самий елегантний аромат на тілі жінки, що палить буде відчуватися інакше і не так привабливо. І якщо з запахом хоча б частково можна впоратися, то ось з жовтизною зубів набагато важче.

Наслідки куріння - жовті зуби

Розглянемо таку кардинальну міру позбавлення від пожовтіння зубів, як стоматологічне відбілювання. Воно, звичайно, допоможе, але зовсім не надовго. А часте проведення такої процедури шкідливо для емалі зубів. Накрасимся пояскравіше губною помадою, щоб відвернути увагу від жовтеньких зубів. І отримаємо зворотний результат, яскравий колір помади лише підкреслить неприємний відтінок зубної емалі.

Наслідки куріння - сухий кашель

Це вже не косметична проблема і мучить вона нас не тільки вранці. Уявіть собі чарівну жінку, якій ви, звичайно ж, прагнете бути в очах навколишніх, заходящуюся в хриплом кашлі. А кашель курця саме такий, крім того ще і з'являється в самий невідповідний і відповідальний момент, починаючись з зрадницького першіння в горлі.

Наслідки куріння - знижений нюх і змінені смакові відчуття

Для вас абсолютно не зрозуміло, що це за такий запах весни, яким захоплюються ваші колеги, а духи начальниці, хіба вона взагалі чимось пахне? Гурмана з вас також не вийде, бо, як смакові рецептори курців працюють інакше.

Наслідки куріння - пропалена одяг

На жаль, це неминуче, навіть якщо це не ви самі, а курить поруч з вами, енергійно жестикулюючи, пропалил дірку у вашому вбранні.

Наслідки куріння - зниження опірності організму

Звичайно, бідний імунітет ми з усіх сил підтримує вітамінчиками, але чомусь по сходах йти пішки дуже-дуже не хочеться, а на заняттях фітнесом раптом долає якась слабкість. В басейн ходити краще на самоті, щоб не вдарити в бруд обличчям в очах колег.

Наслідки куріння - «нікотинове особа»

найстрашніший атрибут жінки, що палить – «нікотинове особа». Про це ми поговоримо докладніше.

Нікотинове особа

«Нікотинове особа» - це, по-перше, передчасні зморшки і сухість шкіри, а також її сіруватий колір і мутно-жовтий відтінок білків очей.

Звичайно, поява зморшок – це вікове зміна організму, але курить жінка завжди виглядає старше свого некурців ровесниці. Особливо це пригнічує, якщо поштовхом до початку куріння став образ гламуно димлять красунь.

Автор поняття «обличчя курця» - американський доктор Д. Модел першим показав основні ознаки впливу токсинів, що містяться в сигаретах, на шкіру обличчя. Ці отруйні речовини, потрапляючи в організм, звужують судини крові, особливо негативно впливаючи на капіляри, які знаходяться у верхньому шарі шкіри обличчя. Сигаретний дим провокує збільшення в крові кількості окису вуглецю і відповідно зменшення в ній кисню. Такий дисбаланс приводить до недостатнього рівня насичення шкірний покривів поживними речовинами і киснем.

Модель: у виданні British Medical Journal у 1985 році опублікував основні прояви впливу нікотину на обличчя, які з'являються вже до трирічного курця:

  • «гусячі лапки» - сіточка дрібних мімічних зморшок навколо очей;
  • темні кола під очима, які через порушення живлення шкіри киснем мають лілові, червоні, помаранчеві, і навіть коричневі відтінки;
  • змінений колір шкіри обличчя, його колірна гама може бути сірих і навіть пурпурних відтінків, до того ж шкіра обличчя виглядає втомленою.

також Зміни не обходять стороною і обриси самої особи:

  • вилиці стають різко окресленими;
  • щоки перетворюються у запалі зморшкуваті ямки з тонкими лініями зморшок, йдуть перпендикулярно лінії губ;
  • носогубні складки стають глибокими і виразними, їх також підкреслюють зморшки, що починаються у куточків губ.

На жаль, сподіватися на допомогу косметолога не доводиться, не треба себе обманювати, запобігти і позбутися від усіх цих наслідків куріння можна тільки, кинувши палити.

Але впоратися із залежністю відразу далеко не кожному під силу, і тому погана звичка продовжує свою згубну дію на шкіру обличчя.

Сучасна косметологія не залишила курців один на один з проблемою і пропонує деякі способи допомагають нейтралізувати згубну дію тютюну.

найдієвішим на сьогоднішній день способом можна вважати мікродермабразію, він особливо хороший для курців, так як їх шкіра обличчя більш товста і груба з-за великої кількості відмерлих клітин. Бо через цей ороговілий шар звичайним косметичним засобам (тоніків і кремів) пробитися практично неможливо.

метод Полягає в глибокому механічному пілінгу шкірного покриву. На шкіру під тиском наноситься порошок з мікроскопічних кристалів, який тут же відсмоктується вакуумною трубкою.

Наважуючись на крайні заходи, може виникнути думка про пластичної хірургії. Тільки тут не все так просто, тому що професійний пластичний хірург попередньо обов'язково зробить аналіз крові на вміст у ній нікотину і якщо його рівень перевищить допустиме значення, то пластична операція не відбудеться. Причина в тому, що у курців післяопераційні шрами затягуються насилу із-за недостатнього кровопостачання і низької здатності шкіри до регенерації.

Але, навіть не застосовуючи таких серйозних заходів, можна допомогти «никотиновому особі» виглядати більш людяно. Тобто курцям важливо знати, що:

  • у вашому щоденному кремі обов'язково мають бути вітаміни А і Е (обов'язкові антиоксиданти), а також елемент Q10 і кисень;
  • курцям шкідливо засмагати, так як ультрафіолетове світло, як і нікотин, шкіру тільки старить. Шкідливий не тільки безпосередньо сам сонячне світло, але і солярій;
  • проблемою всіх курців в більшій чи меншій мірі є купероз, визначити його можна придивившись до шкіри в області крил носа і на щоках, яка покривається дрібною сіточкою капілярів. Тому потрібно уникати будь-якого нагрівання шкіри обличчя, чи то відвідини сауни або занадто гаряче питво і харчування. Також варто утриматися від теплих масок, які будуть тільки посилювати прояви хвороби.

Нехай регулярні візити до косметолога стануть вашою доброю звичкою, тому як для шкіри жінки, що палить підібрати косметичні засоби складніше, ніж для некурящої і робити це краще за допомогою грамотного косметолога.

Тільки уявіть собі, що всі ці знання не знадобляться, а обмежень можна буде уникнути, просто кинувши палити.