Вплив тварин, позитивний вплив тварин на людину

вплив тварин вплив тварин людина

Сьогодні вже, мабуть, ніхто не сумнівається в благотворному вплив тварин на людей, що живуть у складних умовах сучасного світу. І цей вплив полягає не тільки в позитивному емоційному стані людини, яка спілкується з твариною і користь від щоденних прогулянок по свіжому повітрю. Наші вихованці часто стають справжніми домашніми лікарями і в буквальному сенсі слова рятують людей від самих різних проблем зі здоров'ям. Але, про все по порядку.

Чим обумовлено позитивний вплив тварин на людину?

Одним з основних цінних якостей, якими володіють домашні тварини, є гармонізуючий дія, тобто здатність нормалізувати психоемоційний стан господаря. Засноване це якість на тому, що будь-який домашній вихованець, незалежно від того це собака, кішка або рибка, з'являючись в будинку, стає частиною енергетичного поля господаря, а також його сім'ї. «Включившись» в енергетику людей, тварини виконують відразу кілька функцій: енергетичного щита, «запобіжника» і «акумуляторної батареї». В результаті цього йде постійний і дуже потужний обмін енергією між живими істотами. І, незважаючи на те, що кожен вид тварин має свої особливості, які проявляються в процесі такого обміну, для людини воно завжди результативно, позитивно і вигідно. Чого не можна сказати про тварин, які часто страждають від тих хвороб, що і їх господарі.

Взаємовигідне співробітництво

Невже ми є лише споживачами незвичайних здібностей та любові тварин. Це не так, адже людина також віддає частину себе, доглядаючи за своїм улюбленцем. І отримуючи від тварин фізичну енергію, ми віддаємо їм духовну, що також важливо, так як відбувається цей процес тільки добровільно і чим сильніша любов і прихильність, тим більше і якісніше енергетика. Особливо цінний цей процес тим, що відбувається несвідомо, адже не можна змусити себе когось любити. Тому, переймаючись любов'ю до тварині, ми на рівні підсвідомості даємо йому посил, на який воно відгукується.

При спілкуванні з людьми домашні вихованці персоніфікуються, вони стають індивідуальностями завдяки впливу людей. Близький контакт робить тварина частиною тієї родини, тих людей, з якими воно живе. Саме тому, з-за загального біополя, тварини так часто і зовні і внутрішньо стають схожими на своїх господарів.

Якщо дух кожної людини індивідуальний, то кажучи про тварин варто говорити про дусі певного виду. Тому звичай тотемного тварини, заснований саме на енергетичному обміні з одним визначеним видом, давав можливість членам племені приєднатися до біополю тварини, що допомагало племені вижити в дуже суворих умовах життя. Це також говорить про те, що стародавні люди зовсім не були настільки примітивні, наскільки ми звикли вважати.

Пов'язані одним ланцюгом

Вчені, проводячи багаторічні дослідження, прийшли до висновків, що у здорових господарів зазвичай бувають здорові тварини. Також ті люди, які піклуються про своє духовне і фізичне здоров'я, як правило, мають здорових домашніх тварин. До того ж, якщо тварина захворіє, то часто джерелом проблем з його здоров'ям є саме господар.

Корисні звички домашніх тварин

нас Часто дратує поведінка домашніх тварин, яке, однак, може бути цілком виправдано. Наприклад, кішка починає мітити територію в недозволеному місці – на речах або взуття якогось члена сім'ї. Часто це говорить про те, що саме у цієї людини вже існують або починаються проблеми зі здоров'ям. А, позначаючи речі, тварина як би вирівнює несприятливу енергетику місця, таким чином, нейтралізуючи негативні випромінювання.

Якщо кішка мне лапками певне місце на тілі людини, то значить, саме там відзначається порушення проточності енергій, тобто її у цьому місці не вистачає або це хворе місце. Часто тварина лягає на хворе місце або просто сідає поруч, в цей момент тварина забирає надлишок енергії і, беручи негативну енергетику, переробляє її. Кішки таким способом нормалізують проходять через них енергетичні потоки.

У ході спостережень за домашніми тваринами зазначалося, що в періоди загострень хвороб у людей, їх стан здоров'я погіршувався. Не рідкісні випадки, коли тварина навіть гине від того захворювання, яке приймає у господаря.

Лікувальний вплив тварини на людину

Те, що тварини мають здатність лікувати людей – не новина. На сьогоднішній день вже багато вчені впевнені в тому, що кожен вид домашніх тварин здатний виробляти потужний терапевтичний ефект. Зазвичай тварина переймає патологію самого уразливого члена сім'ї. Часто саме з ним вона проводить більшу частину часу. По суті, домашня тварина – це заключна ланка сімейного кола, тому одне його присутність робить енергетичне поле сім'ї збалансованим, незалежно від кількості її членів.

Цікаво, що час енергетичного впливу кішок для кожного випадку суворо обмежена. Зауважте, скільки хвилин кішка сидить на руках людини, швидше за все і в наступний раз це буде тривати стільки ж. Час впливу залежить не тільки від стану самої людини, але і від того, наскільки добре відчуває себе тварину. Час безпосереднього впливу у собак не обмежується станом їх здоров'я. Дослідники прийшли до висновку, що це пов'язано з тим, що собаки відчувають велику прихильність до людей, яка часто стає сильніше інстинкту самозбереження.

Коли людина, перейнявшись духом співчуття і любові до свого улюбленця, доглядає за хворим тваринам, у нього з'являється унікальна можливість назавжди позбутися від своєї хвороби, без болю та страждань. Часто людині буває важко, в силу різних причин, відчувати настільки ж щирі почуття по відношенню до інших людей. Тому дуже важливо дбати про свого вихованця, і тоді він зможе стати справжнім домашнім лікарем.

Багаторічні дослідження свідчать про те, що в 85% випадків до моменту прояву перших ознак хвороби у тварини, у його власника спостерігається або повне зникнення симптомів захворювання, або виражене зниження його інтенсивності, або ремісія хронічних хвороб.

Як кішка з собакою?

Звичайно, природа настільки мудра, що створила тварин, які допомагають не тільки людству, але і самим собі. Так, наприклад, кішка може годинами сидіти біля хворої собаки, якщо ж кішці нездоровиться, то собака опікується її, намагається захистити і доглядає за нею. Вихованці в разі хвороби завжди намагаються бути ближчими один до одного. Так, наприклад кішка може навіть забратися на хвору собаку, а та не буде намагатися позбутися від тяжкості, а прийме її допомогу. Часто в домі, де кілька домашніх тварин можна спостерігати, як здоровий побратим намагається привернути увагу людини до хворому тварині. Цікаво, що в критичних ситуаціях навіть тварини, які до цього виявляли абсолютна байдужість один до одного, стають участливыми і турботливими до хворого побратимові. Можливо, колись і ми станемо такими ж мудрими і навчимося безкорисливо співчувати і допомагати тим, хто цього потребує, адже ми теж частина природи, а значить, може черпати з неї тільки найкраще.

Если ваш пост находится в первых 9 публикациях инстаграм, то значит вы в топе